У Кукулабії виросте «піонерівський» лабіринт

22 травня 2017, 11:01 3380

Влітку знову відчинить свої двері національний агропарк розваг «Кукулабія», що минулого року прославився найбільшим лабіринтом з кукурудзи в Україні.

Міжнародна насіннєва компанія DuPont Pioneer стала партнером агропарку, засіявши понад 40 000 кв. м площі славетним гібридом PR37N01. Про це AgroPortal.ua повідомили в DuPont Pioneer Україна.

«Ми раді прийняти пропозицію від організаторів агропарку — «Українського клубу аграрного бізнесу» — підтримати цей «фановий» проект, цікавий як дітям, так і дорослим, — розповідає керівник відділу маркетингу компанії DuPont Pioneer Україна Сергій Резніченко. —  Впевнений, що відвідувачі отримають незабутні враження та задоволення, блукаючи в лабіринтах високої красивої кукурудзи Pioneer, у пошуках розгадки квесту. Ця ініціатива дозволить об'єднати людей і привернути увагу до українського сільського господарства».

Як відзначається, посів кукурудзи вже завершено, з'явилися сходи, то ж тепер залишається найголовніше — створення дизайнерського лабіринту. Минулого сезону лабіринт у «Кукулабії» було створено у вигляді великого герба України з надписом «Єдина Країна!». Ось як це виглядало. Який вигляд матиме лабіринт цього року, організатори тримають поки що в секреті, але обіцяють приємно вразити та здивувати своїх відвідувачів. Офіційне відкриття агропарку заплановане на липень 2017 року.

«Ми щиро вдячні нашим партнерам — насіннєвій компанії DuPont Pioneer за допомогу у створенні кукурудзяного лабіринту. Якісне насіння від одного з світових лідерів у селекції дає нам впевненість, що кукурудза виросте високою і красивою, і парк відкриється вчасно. Впевнені, що разом ми зможемо долучити більше дітей та їх батьків до сімейного відпочинку на природі, ознайомити на практиці із сільським господарством. Ми дуже раді, що українцям сподобалася ідея створення першого в Україні агропарку розваг «Кукулабія». Минулого сезону нас відвідало понад 25 000 відвідувачів! «Кукулабія» — це чудове місце для сімейного відпочинку та дозвілля молоді на свіжому повітрі, не виїжджаючи за межі столиці. Саме тут, у «Кукулабії», дітлахи забувають про цифрові гаджети та весело розважаються просто неба! Цього сезону на відвідувачів чекають захоплюючі квести у лабіринті й ще більше атракціонів та розваг. Обіцяємо, буде весело!» — говорить автор та керівник агропарку «Кукулабія» Анатолій Циркун.


Для довідки: Pioneer, що була заснована 90 років тому у США як перша компанія з розробки та продажу гібридного насіння кукурудзи, працює в Україні з часів СРСР. Має науково-дослідну станцію в Київській області та насіннєвий завод у Полтавській області. Загальні інвестиції в Україну складають понад $56 млн nа постійно зростають. В Україні компанія пропонує сільгоспвиробникам високоякісне насіння кукрудзи, соняшнику, озимого ріпаку та інокулянти для годівлі тварин.

DuPont Pioneer — провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища.