Німеччина допоможе з розвитком садівництва на Вінниччині

15 жовтня 2022, 14:18 2311

Німеччина має намір підтримати реалізацію проєкту в галузі садівництва та овочівництва у Вінницькій області.

Про це йшлося в ході робочої зустрічі заступника начальника Вінницької ОВА Сергія Здітовецького з першим секретарем Посольства Федеративної Республіки Німеччина з питань продовольства та сільського господарства Франком Мюллером та представниками проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог».

«В ході зустрічі обговорено концепцію реалізації на теренах Вінницької області проєкту з питань підтримки галузі садівництва та овочівництва, який планується реалізувати за підтримки німецької сторони. А також розширення на Вінницьку область проєкту  «Німецько-український агрополітичний діалог», який впроваджується в окремих областях України з 2006 року», — говориться у повідомленні ОВА.

Також сторони обговорили проблеми агробізнесу під час війни, тенденції до переорієнтації виробництва сільськогосподарської продукції та пріоритетні напрями підтримки бізнесу від іноземних донорів.

«На Вінниччині необхідно розвивати галузь садівництва та овочівництва, забезпечити ефективне зберігання вирощеної продукції та її переробку. Це допоможе знайти нові канали реалізації вирощеної продукції», — зазначив Сергій Здітовецький.