Vitagro Partner розширює лінійку ЗЗР

19 лютого 2019, 15:59 2181

Компанія Vitagro  Partner розширює портфель новими високоефективними препаратами BAYTON®.

Як говориться у повідомленні компанії, за очікуваннями агроекспертів, нові препарати можуть стати лідерами у своїх сегментах: ґрунтовий гербіцид широкого спектру КЛІНЕР®, КСЕОН® — комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, ОДІН® — двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії, ТОР® — інсектицид контактної дії. Це засоби захисту рослин на основі ефективних формуляцій нового покоління, посиленої ефективності. Більшість препаратів мають розширений спектр дії і гарантують дійсно тривалий захист культур.

«Нові препарати BAYTON — розроблені під авторські системи захисту  компанії Vitagro  Partner, та орієнтовані на ті господарства, що прагнуть досягати максимальних врожаїв», — говорить директор R& D департаменту Микола Сучек.

КЛІНЕР® (прометрин) — ґрунтовий гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням бур'янів при застосуванні препарату до сходів. На бур'яни, які вже зійшли, препарат діє через листя, блокуючи при цьому процеси фотосинтезу.

ОДІН® (бентазон + ацифлуорфен) — двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур'янів в т.ч. лободи білої у посівах сої. Загибель бур«янів відбувається внаслідок руйнування їх клітинної мембрани.

ТОР® (лямбда-цигалотрин) — інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників. Механізм дії полягає в ураженні центральної нервової систем шкідника, що спричиняє швидку його загибель. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

КСЕОН® — (металаксил+цимоксаніл) комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур  від комплексу хвороб: сіра та біла гнилі, фітофтороз, плямості, фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз, мілдью, несправжня борошниста роса, борошниста роса, фомоз, фомопсис. Унікальність цього препарату полягає у тому, що він складається з двох діючих речовин, які у вдалому поєднанні доповнюють одна одну та збільшують довготривалість захисної та лікувальної дії препарату.

Препарати будуть презентовані 19- 21 лютого, МВЦ, на виставці «Зернові  технології» та представлені у каталозі Vitagro  Partner на 2019 рік.


Для довідки: агрохімічна компанія Vitagro  Partner — сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід.  Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестуються та вдосконалюються на власних полях  агрохолдингу. Насіневий завод з сучасним обладнанням Cimbria виробляє насіння під ТМ Semelita. В портфель брендів компанії входить:  лінійка засобів захисту рослин — ТМ Bayton, мікродобрива Energeen, інокулянти Legume Technology.