ViOil наростила випуск високоолеїнової олії у 2,5 рази

10 липня 2019, 09:13 1617

Група ViOil у 2018/19 маркетинговому році в 2,5 рази збільшила виробництво високоолеїнової (ВО) соняшникової олії.

Як говориться у повідомленні компанії, всього за сезон заводи групи ViOil переробили понад 100 тис. т насіння високоолеїнового соняшника і отримали близько 41 тис. т ВО соняшникової олії.

«Зараз у світі активно розвивається тренд споживання здорових продуктів харчування. Тому попит на високоолеїновую соняшникову олію щорічно збільшується на 10%. Щоб задовольнити потреби ринку, наша компанія нарощує обсяги виробництва цього продукту», — говорить комерційний директор промислової групи ViОil Ігор Гадомський.

За його словами, завдяки спеціальній технології переробки ВО соняшнику вміст фосфору в такій олії становить не менше 130 ppm. У ній також багато корисної для здоров«я олеїнової кислоти омега-9 і вітаміну Є.

«Рівень олеїнової кислоти в нашій нерафінованій ВО олії ми перевіряємо тричі за зміну», — уточнив  Ігор Гадомський.

Традиційними ринками збуту для високоолеїнової соняшникової олії є країни Євросоюзу та Південно-Східної Азії. У минулому році компанія ViOil почала експортувати цей продукт в Японію, Південну Корею та Австралію.

Загалом за минулий сезон підприємства промислової групи ViOil переробили близько 800 тис. т соняшника всіх видів.


Для довідки: ViOil входить в трійку найбільших виробників рослинних масел в Україні і є лідером з випуску ріпакової олії. Продукцію експортує більш ніж в 60 країн, в тому числі в країни СНД, Євросоюзу, Південно-Східної Азії.