В Контінентал стартували жнива

28 червня 2022, 12:53 722

Перша хвиля жнив розпочалась у «Контінентал Фармерз Груп».

Компанія розпочала обмолот озимого ячменю, під який відведено 11,4 тис. га. Далі збиратимуть озимі ріпак і пшеницю. Запланована площа під ці культури — 34,6 тис. га та 40,1 тис. га відповідно, говориться у повідомленні компанії. 

Всього під час літніх жнив «Контінентал» планує зібрати врожай із загальної площі 86,2 тис. га.

У компанії зазначають, що цьогорічна збиральна кампанія почалася відповідно до планів. Погодні умови, які її супроводжують, сприятливі.

«Ми розпочали жнива, які без перебільшень мають надвагоме значення не тільки для нашої компанії, а й для країни. Вони точно не будуть простими для усіх аграріїв. Наша команда напружено працювала та готувалася до цього періоду. Логістика, постачання ТМЦ, підготовка потужностей для зберігання і ще низка питань, які ми вирішували завчасно, щоб зараз не зупинятися та оперативно зібрати збіжжя. Попередньо плануємо отримати планові показники врожайності. Цьогорічна весна була доволі посушливою в окремих регіонах, але критичного впливу на стан культур немає», — коментує генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

Під час жнив на полях «Контінентал» працюватиме 113 комбайнів. Після збору збіжжя «Контінентал» одразу обробляє ґрунт під наступні культури.


Для довідки: «Контінентал Фармерз Груп» — сільськогосподарська компанія, яка обробляє 195 тис. га землі в 5 областях Західної України: Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській. Компанія спеціалізується на рослинництві: вирощує зернові, олійні та технічні культури, а також є одним із найбільших в Україні виробників картоплі.