Агросем першою отримала кваліфікацію FarmSight від John Deere

06 листопада 2017, 17:06 3261

«Агросем» перша і єдина компанія-дилер, яка вже отримала рівень кваліфікації FarmSight Level 3.0 від John Deere.

Як говориться у повідомленні компанії, отримання FarmSight Level 3.0 підтверджує високу кваліфікацію працівників, якість надання комплексних послуг, надійність «Агросем» як партнера в точному землеробстві, а також показує, що компанія є одним із лідерів ринку точного землеробства в Україні.

З метою реалізації цієї стратегії та розвитку даного напрямку на аграрному ринку України компанія «Агросем» ще у 2015 році створила окремий відділ Інноваційних технологій.

Також зазначається, що John Deere FarmSight – комплексне рішення, яке включає в себе інтелектуальну техніку John Deere, інноваційні рішення з управління сільськогосподарським виробництвом (AMS) і додаткові сервісні послуги, пропоновані компанією «Агросем».

Реалізація стратегії FarmSight на базі господарств дозволяє за рахунок обладнання точного землеробства та комплексних сервісних послуг досягати підвищення продуктивності та ефективності техніки, знижувати витрати, автоматизувати процеси сільськогосподарського виробництва, оптимізувати роботу техніки, отримати повний контроль над технікою, відмітили в «Агросем».

Враховуючи, що не кожен дилер може надавати комплексні рішення для клієнтів, John Deere проводить щорічну сертифікацію дилерів, визначаючи їхній рівень в реалізації стратегії FarmSight, уточнили в компанії.