Минулого року під ТМ «Ніжин» наш завод запустив у виробництво розсіл із огірків і томатів без оцту напередодні новорічних свят. Цього року ми думали, чи робити це знову, і вирішили випустити лінійку розсолу з одним огірком під гаслом «Завтра буде добрим!» (на експорт — «Don't push the horses!»).
