PANBARAN знаходиться на Київщині. Ферма, на якій сьогодні утримується 300 голів худоби (кози, вівці та корови), живе під звуки сирен та постійних вибухів. Але, як каже власник ферми Микола Давиденко: «Ферму, на жаль, не складеш у тривожну валізку, ми на місці, будемо разом із нашими тваринами до останнього».

За час війни фермеру довелося пустити під ніж багато тварин: м’ясо віддавали на допомогу, самостійно готували з нього їжу для малозабезпечених та немічних людей, решту — продавали за пів ціни.

Працівники ферми — це сім’я Давиденка. Кожен працює на своєму фронті. Сам власник — у лавах тероборони.

«Зараз ми займаємося допомогою. Ферма виробляє сири і молоко. Але продажу як такого немає. Наші клієнти виїхали, а продажі через Інстаграм не рятують ситуацію», — зазначає фермер. 

До війни споживачами PANBARAN були спортсмени, люди, які ведуть здоровий спосіб життя, сім’ї з дітками, та ті, хто просто любить сир та вино. Зараз — це військові й тероборона.

В перемогу сім’я Давиденків вірить, тому мають плани на будівництво сучасної сироварні та нової ферми. Будуть розвивати українське сироваріння та екотуризм!


Підтримати ферму і тварин:

ПриватБанк 
5168752012500974
Німчінова А.П.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua

Тваринництво під час війни: ферму не поставиш на паузу Тваринництво під час війни: ферму не поставиш на паузу

Повномасштабне вторгнення росії в Україну завдало суттєвих проблем галузі тваринництва. Та попри воєнний стан роботу ферми не можна поставити на паузу: молоко доїться, почались отелення, народилася Джевелінка — первістка від сірого українського бика Велеса і білоголової української Марічки.

На Херсонщині відновила роботу найбільша козяча ферма На Херсонщині відновила роботу найбільша козяча ферма

Відновлено відвантаження продукції з найбільшої на Херсонщині козячої ферми сільгосппідприємства «Агробізнес».