Надійне обслуговування техніки John Deere

18 листопада 2017, 07:05 6623

Офіційний дилер провідного світового виробника машин та агрегатів John Deere компанія «РДО УКРАЇНА» відкрила унікальний сервісний центр у Вінниці.

Офіційний дилер техніки John Deere компанія «РДО УКРАЇНА» зробила черговий крок у напрямку створення масштабної сервісної мережі з обслуговування сільськогосподарської техніки клієнтів. 17 жовтня 2017 року відбулося урочисте відкриття нового сервісного центру з продажу, демонстрації та обслуговування сільськогосподарської техніки у Вінниці. На відкриття до України спеціально завітали шановані гості —  сім«я Оффуттів, співзасновників компанії RDO Equipment Co., та генеральний директор компанії John Deere International Дірк Штратманн. Новий сервісний центр загальною площею1,8 га знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Житомирське шосе, 6. За інфраструктурою сервісний центр настільки продуманий та сучасний, що цілком заслуговує на те, аби вважатися взірцем для всіх об»єктів такого типу в Україні. Концептуальний проект сервісного центру розроблено американським архітектором Тімом Карреном.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: «РДО Україна»

У різних країнах та на різних континентах!

Наступного року американська компанія RDO Equipment Co. святкуватиме визначний ювілей — 50-річчя співпраці із John Deere у якості офіційного дилера. Зрозуміло, що така багаторічна довіра з боку керівництва провідного світового виробника машин та агрегатів свідчить сама за себе. Тим паче, що дилерські підрозділи RDO Equipment Co. сьогодні розташовані у всьому світі, включно зі США, Австралією, країнами Східної Європи, а впродовж останніх п«яти років — Україною. Варто підкреслити, що перші п'ять років роботи «РДО УКРАЇНА» на території України вдалося, підтвердженням чого, зокрема, стало і відкриття унікального сервісного центру у Вінниці. Враховуючи, що компанія «РДО УКРАЇНА» поставила українським аграріям уже понад 1500 одиниць техніки John Deere, обов«язковим є збільшення розгалуженої мережі з наданням оперативних і якісних сервісних послуг. До того ж «РДО УКРАЇНА» проводитиме обслуговування та продаж техніки Väderstad — провідного шведського виробника посівних і ґрунтообробних агрегатів, який уклав угоду про стратегічне партнерство з John Deere. За умовами цієї угоди дилери John Deere в Україні отримують ексклюзивне право на продаж продуктів Väderstad кінцевим споживачам у зоні територіальної відповідальності.


Джерело фото: «РДО УКРАЇНА» 

Джерело фото: «РДО УКРАЇНА»
Джерело фото: «РДО УКРАЇНА»

Директор компанії «РДО УКРАЇНА» Володимир Ковалінський акцентував увагу гостей заходу на тому, що компанія планомірно вибудовує сервісну мережу в Україні, зосереджуючи зусилля не лише на збільшенні продажів техніки, а передусім на максимально якісному сервісному обслуговуванні та індивідуальній роботі з кожним клієнтом.


Джерело фото: «РДО УКРАЇНА» 
Директор компанії «РДО УКРАЇНА» Володимир Ковалінський

«Ми задоволені тим, як розвиваються наші стосунки із представництвом компанії John Deere в Україні та з нашими клієнтами. John Deere зміцнює позиції з нашою допомогою. Це надійна продуктивна техніка, достатньо сказати, що наші клієнти експлуатують вже понад 600 одиниць самохідних машин John Deere у Вінницькій області. Для того щоб вони працювали з максимальним ефектом, ми забезпечуємо повноцінне оперативне сервісне обслуговування. В постійному запасі тут зберігається запчастин на суму до $3 млн. У новому сервісному центрі працює близько 30 осіб, а безпосередньо за обслуговування відповідають понад  15 сервісних  спеціалістів», — каже Володимир Ковалінський.

Засновник компанії RDO Equipment Co. Рон Д. Оффутт приємно вражений гостинністю українців та високо оцінює перспективи співпраці із John Deere у нашій країні.


Джерело фото: «РДО Україна»
Засновник компанії RDO Equipment Co. Рон Д. Оффутт

«Україна має величезний аграрний потенціал, який ваші фермери вміють реалізувати на практиці. Зі свого боку, ми робимо все разом із нашими партнерами з компанії John Deere для того, щоб наші українські клієнти могли комфортно працювати, використовуючи найсучасніші технічні рішення. Спорудження такого потужного сервісного центру у Вінниці вчергове підтверджує, що ми прагнемо працювати тут всерйоз і надовго», — переконаний засновник RDO Equipment Co.

Своєю чергою, генеральний директор John Deere International Дірк Штратманн відзначив чудову роботу українського представництва RDO Equipment Co., яке забезпечує якісний сервісний супровід та ефективно впроваджує інноваційні технології John Deere. У всьому світі тисячі людей використовують техніку John Deere, і багаторічний досвід свідчить, що вони нею задоволені. Сьогодні у Вінниці відкрито сервісний центр найвищого міжнародного класу.


Джерело фото: «РДО Україна» 
Генеральний директор John Deere International Дірк Штратманн

Директор ТОВ «Джон Дір  Україна» Пітер Заксе наголосив: «Тут раніше було чисте поле, а сьогодні створено величезний сервісний центр, який не просто відповідає усім стандартам John Deere, а навіть встановлює нові!»


Джерело фото: «РДО Україна»
Директор ТОВ «Джон Дір  Україна» Пітер Заксе 

Директор однієї із найбільших клієнтів компанії «РДО УКРАЇНА» — ТОВ «АГРОБУД» — Олександр Шевчук не приховує свого захоплення побаченим: «Ми потребували того, щоб наші відносини із дилерами вийшли на новий рівень. Відкриття цього сервісного центру — це гарантія, що наші відносини вийдуть на ще більш успішний та прогнозований рівень!»


Джерело фото: «РДО Україна»
Директор компанії ТОВ «АГРОБУД«Олександр Шевчук

10 машин водночас!

Територія нової філії компанії «РДО УКРАЇНА» у Вінниці складається з будівлі сервісного центру загальною площею 3260 м2, поєднує комплекс локацій та адміністративних приміщень, призначених для комплексної співпраці з аграріями. Це:

— демонстраційний майданчик техніки John Deere, де представлено повну лінійку машин та агрегатів, що є важливою складовою політики компанії, яка передбачає обов«язкове наочне ознайомлення аграріїв із потенційними придбаннями;

— склад запасних частин;

— зона сервісного ремонту сільськогосподарської техніки, де працюють понад 15 сервісних інженерів та базуються 9 сервісних виїзних екіпажів.


Джерело фото: «РДО Україна»

Взагалі, тут дуже серйозно ставляться до безпеки гостей та співробітників компанії. Територія сервісного центру огороджена, здійснюється цілодобове відеоспостереження та встановлена сучасна сигналізація.

Завітавши до сервісного центру, ви потрапляєте до затишного шоу-руму площею 200 м2, у якому створено комфортні умови для гостей компанії і можна отримати всю необхідну інформацію та послуги, починаючи від чашки кави та закінчуючи придбанням партії потужних тракторів, переглянути буклети, провести перемовини тощо. До речі, тут є виставкові вітрини зі зменшеними моделями справжньої техніки John Deere, де буде, вочевидь, цікаво не лише наймолодшим аграріям.

Серцем будь-якого сервісного центру справедливо вважаються потужності для ремонту та обслуговування техніки і склад для запасних частин. Відразу ж акцентуємо увагу на тому, що сервісний центр має три (!) склади. Передусім, це основне двоповерхове приміщення площею 800 м2, де на першому поверсі зберігаються найбільш ходові запчастини, а на другому — більш габаритні, включно із двигунами та трансмісіями. На другому складі розміщено шини до техніки John Deere різних типів та розмірів. І на третьому складі зберігається повний спектр мастильних матеріалів для техніки John Deere. Потрібно наголосити на тому, що на усіх складах підтримується постійна робоча температура +18 °С, водночас приміщення обладнані найсучаснішими системами сигналізації та пожежогасіння.


Джерело фото: «РДО УКРАЇНА» 

На сьогоднішній день на складі запасних частин компанії «РДО УКРАЇНА» у постійній наявності зберігаються понад 9 тис. найменувань запасних частин. Новий сервісний центр у Вінниці доцільно вважати важливим розподільчим майданчиком, де зібрані усі необхідні для аграріїв запчастини. А постійне збільшення запасів комплектуючих до техніки John Deere дає змогу сервісній службі компанії суттєво скоротити кінцевий термін постачання продукції та обслуговування обладнання.

Основна будівля ремонтного приміщення займає понад 800 м2, тут одночасно може обслуговуватися 10 одиниць техніки, причому, кожне робоче місце обладнане аспірацією (примусове газовідведення), що сприяє як безпеці праці, так і комфорту перебування людей в приміщеннях для обслуговування техніки. Це ще одна важлива перевага конструкції центру, яка дає змогу запобігти такому неприємному для аграріїв явищу, як довжелезні черги на технічне обслуговування в міжсезоння. Зона сервісного ремонту обладнана 10-ма технологічними ролетними воротами габаритами 4,0×4,0 м та воротами 6,0×6,0 м у торці будівлі, крізь які легко можуть заїжджати великогабаритні машини, скажімо, самохідні обприскувачі та посівні комплекси.


Джерело фото: «РДО Україна»

Це приміщення оснащене двома підвісними кран-балками вантажопідйомністю 2,5 т кожна. Поруч розташоване спеціальне приміщення для мийки машин та вузлів, із якого, власне, і розпочинається правильне обслуговування будь-якої машини чи агрегату.

Хочеться сказати кілька слів і про саме спорудження комплексу, адже у Вінниці реалізовано унікальний у плані енергозбереження об»єкт. Стіни сервісного центру зведено винятково із теплих негорючих матеріалів, а опалення здійснюється із використанням котлів на деревних пелетах. Разом з тим, функціонує дизель-генератор потужністю 150 кВт, який забезпечує цілковиту енергонезалежність філії та безперервність проведення технічних операцій.


Джерело фото: «РДО Україна»

Одиніз ключових принципів роботи компанії «РДО УКРАЇНА» — це прагнення забезпечити використання клієнтами переваг технологій John Deere. А для цього нагально необхідно підвищення знань та навичок як сервісних інженерів компанії, так і фахівців господарств. Із цією метою у новому приміщенні вінницької філії «РДО УКРАЇНА» створено спеціальну аудиторію із професійною конференц-залою, оснащеною сучасним мультимедійним обладнанням. Тут можна проводити одночасне навчання  до 50 осіб, забезпечуючи належну підготовку як персоналу дилерів John Deere, так і майбутніх операторів техніки господарств клієнтів.


Джерело фото: «РДО Україна»

З усього видно, що «РДО УКРАЇНА» добре знає, що робить і яким має бути по-справжньому якісний сервіс. А головне — об»єктивну оцінку цій роботі дають сотні аграріїв з Черкащини, Вінниччини та Житомирщини.


AgroPortal.ua за матеріалами «РДО УКРАЇНА»