Техніка бренду JCB за спрощеною процедурою фінансування. Що пропонує ПриватБанк аграріям

14 листопада 2023, 05:29 1784

ПриватБанк надає пільгові умови фінансування аграріям: завдяки програмі JCB FINANCE техніка JCB стає доступнішою. Отримати кредит можна за спрощеною процедурою, без зайвої бюрократії та швидким ухваленням рішення щодо фінансування.

За інформацією ПриватБанку, сума фінансування залежить від потреб та фінансового стану позичальника. Водночас застосовується спрощена модель розгляду заявок із сумою фінансування до 10 млн грн по юридичних особах та до 2 млн грн — по ФОП за умови наявності достатнього рівня платоспроможності, позитивної кредитної історії та бездоганної ділової репутації.

У межах партнерської програми JCB FINANCE від ПриватБанку є можливість придбати техніку JCB з умовами від 0,01% річних у гривні без ризиків коливання курсу валюти.

Швидке рішення з мінімальним пакетом документів

Позичальникам потрібно надати заявку, актуальну звітність, юридичні документи та заявку для участі в програмі «Доступні кредити 5-7-9%». У випадку спрощеної процедури розгляду заявок вищеперерахованого пакету документів достатньо для прийняття рішення. 

У випадку стандартного розгляду додатково потрібно надати інформацію про діючий кредитний портфель, розшифровки статей балансу, а також відповіді на уточнюючі запитання від банку, які можуть виникнути в процесі аналізу.

Програми фінансування доступні для підприємств по всій території України, окрім окупованих регіонів та наближених до зони ведення бойових дій. Розгляд заявок від господарств із прифронтових регіонів відбувається за стандартним алгоритмом розгляду, оскільки банк поглиблено оцінює поточний стан бізнесу.

ВАЖЛИВО! ПриватБанк не фінансує підприємства з негативною кредитною історією, незадовільним фінансовим станом (збиткова діяльність, від’ємний власний капітал тощо). Якщо підприємство має велику кредитну заборгованість та проблеми з платоспроможністю, це теж стане причиною відмови. 

Переваги програми JCB FINANCE

  • пільгова ставка фінансування від 0,01% річних; 
  • фінансування в гривні без ризиків коливання курсу валют; 
  • авансовий платіж від 20%;
  • термін фінансування до 5 років;
  • відсутність прихованих платежів;
  • можливість отримати швидке рішення за рахунок спрощеного аналізу заявок.

ПриватБанк співпрацює з усіма офіційними дилерами на території України, зокрема з 2019 року активно займається розвитком партнерських програм. У межах програми JCB FINANCE співпрацює з ТОВ «Констракшн машинері», ТОВ «Агріматко-Україна», ТОВ «Ландтех».

Пільгові умови фінансування поширюються на окремі моделі техніки JCB. Інформацію щодо переліку акційних моделей можна отримати в менеджерів офіційних дилерів JCB або у співробітників ПриватБанку.

Агробізнес — у першості кредитування

Левову частку кредитного портфеля ПриватБанку складає сегмент агробізнесу. За останні 2 роки понад 70% кредитного портфеля ПриватБанку переважає фінансування підприємств агросегменту.

Незважаючи на повномасштабне вторгнення росії, ПриватБанку вдалось збільшити обсяги фінансування. Перш за все, за інформацією банку, це відбулося за рахунок програми державних гарантій та державної програми підтримки «Доступні кредити 5-7-9%». ». Так обсяги фінансування основних засобів в 2021 році складали 2,3 млрд грн, в 2022 році — 2,4 млрд грн.

А за 10 місяців 2023 року ПриватБанк профінансував придбання техніки на 3,9 млрд грн. З огляду на запуск партнерських програм, які передбачають пільгові умови фінансування, у банку розраховують на збереження тенденції щодо зростання кредитного портфелю.