Укрпошта відкриє у селах комп'ютеризовані та пересувні відділення

26 лютого 2018, 08:49 5237

Керівництво підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» планує до кінця І півріччя 2018 року створити комп'ютеризовані відділення поштового зв'язку в кожному селі України з населенням понад 2 тис. осіб.

Про це розповів в.о. генерального директора «Укрпошти» Ігор Смілянський, повідомляє Укрінформ.

«За нашими підрахунками, лише 12-14 мільйонів мають доступ до послуг «Укрпошти». Півтора року тому лише 20% наших відділень (а ми маємо 11,5 тисяч відділень) мали комп'ютери. На сьогодні ми поставили перед собою завдання — до кінця І півріччя, а по суті, ми починаємо у березні, комп'ютеризувати всі села України, де мешкає більш ніж дві тисячі населення. Тобто кожне таке село отримає комп'ютеризоване відділення «Укрпошти», що дасть можливість день у день приймати платежі-перекази та надати людям усі сучасні послуги», — пояснив Смілянський.

Водночас, за його словами, цей проект стосуватиметься й заміни старих машин автопарку «Укрпошти». Так, для сільських населених пунктів, де проживає менше двох тисяч осіб, запроваджуватимуть пересувні відділення.

«Працюватиме команда з трьох людей: оператор буде в сільраді приймати платежі, а водій із листоношею проїжджатимуть селом і розвозитимуть пенсії, газети, посилки. Таким чином, ми осучаснимо пошту та створимо кращі умови праці для листонош. До того ж, ми зможемо забезпечити якість надання послуг: кожна автівка оснащена GPS і ми зможемо відслідковувати їх пересування, моніторити», — уточнив в. о. генерального директора «Укрпошти».

Повністю комп'ютеризувати Україну, прогнозує він, вдасться за два-три роки.