Україна та Нідерланди візьмуться за розвиток Дніпра

26 вересня 2016, 12:17 2132

Україна та Нідерланди домовились про активізацію співпраці в сфері розвитку внутрішніх водних шляхів та портової інфраструктури.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян за результатами зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Кейсом Кломпенхаувером, інформує прес-служба відомства.

Зокрема, Україна та Нідерланди домовилися започаткувати «Ініціативу розвитку Дніпра», яка включатиме спільну роботу над розвитком внутрішніх водних шляхів в Україні. Досягнуто попередні домовленості щодо організації  візиту представників державних органів України, відповідальних за сферу водної інфраструктури, до Нідерландів з метою ознайомлення з досвідом управління внутрішніми водними шляхами. Окрему увагу було приділено обговоренню проблем модернізації шлюзів та розробки операційної стратегії реформи внутрішніх водних шляхів.

Сторони також обговорили питання  державно-приватного партнерства  у галузі інфраструктури. Нідерландська сторона готова надати експертів з питань державно-приватного партнерства для роботи Офісу державно-приватного партнерства при міністерстві. 

Крім того, міністр інфраструктури Володимир Омелян запросив нідерландські компанії до участі в розвитку інфраструктури портів України.