Будьте серед кращих на конференції GRAIN UKRAINE 2017!

18 квітня 2017, 09:00 3170

В Одесі 7-8 липня за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України відбудеться ІІ міжнародна зернова конференція GRAIN UKRAINE.

Про це AgroPortal.ua повідомив організатор заходу — група терміналів «ТІС». Голова оргкомітету конференції — директор «ТІС» Андрій Ставніцер.

Спеціальний спонсор конференції GRAIN UKRAINE 2017 — Ag Growth International (AGI).

 

В самий розпал літнього сезону, 7 і 8 липня, в Одесі зустрінуться найбільші представники агроринку, керівники агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, тренд-сеттери агросфери і провідні бізнес ЗМІ з метою обговорення останніх інновацій на аграрному ринку, звертаючи особливу увагу на тенденції та вимоги ринків споживання. 

Серед учасників GRAIN UKRAINE 2017 вже зареєстровані такі компанії та організації, як Holzinger Grain Systems, OTP Leasing, Astarta-Kyiv, Міністерство інфраструктури України та багато інших.

GRAIN UKRAINE — особлива подія в сфері агробізнесу, в організації якої увага одночасно приділяється найсильнішій освітній програмі на чолі з кращими спікерами всесвітнього рівня, та розважальній програмі, яка сприяє максимально ефективної взаємодії гостей. Унікальність цього заходу відмічають і численні партнери конференції, в тому числі Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD) та Американська торгова палата в Україні (АСС).

Вже зараз відомо, що Девід Хайтауер, президент The Hightower Report (США), у своєму виступі розкриє такі важливі аспекти, як повернення коштів в сировинні товари, рефляція, перспектива послаблення долара та вплив валюти на зерно. На першій конференції GRAIN UKRAINE, що відбулася в червні 2016 року, доповідь пана Хайтауера викликала особливий інтерес у гостей і спікерів заходу.

Карен Браун, глобальний оглядач за сільським господарством для Thomson Reuters (США), розповість про глобальні тенденції врожайності.

Старший економіст International Grains Council, Даррен Купер, поділиться прогнозами на 2017/18 рік стосовно світових ринків зерна та олійних культур.

Езекиль Хайннал, який нещодавно приєднався до команди спікерів GRAIN UKRAINE, директор Agrosud S.A. (Аргентина), вже 10 років працює в сфері товарообігу широкого асортименту сільськогосподарських продуктів. У своїй доповіді на конференції він приділить увагу досвіду південноамериканського ринку зерна.

Куач Кео Хоа, генеральний директор Guangzhou Donlinks International Investment Co., Ltd (Китай), виступ якого в минулому році, за відкликами гостей, був одним з найефективніших і найкорисніших, на цей раз поділиться інформацією про ринок олії в Китаї та його вплив на експорт SFO до України.

Олександр Артюшин, віце-президент і старший розробник продовольчого та сільськогосподарського бізнесу Swiss Re Corporate Solutions (Швейцарія), надасть можливості рішення з управління ризиками в ланцюжку постачань агробізнесу.

Про роль Чорноморського регіону в розподіленні світових торговельних потоків зерна та олійних культур розповість Богдан Тимків, засновник порталу AgroChart.com (Швейцарія), який є головним міжнародним медіа-партнером GRAIN UKRAINE.

Також підтвердили свою участь в якості спікерів наступні спеціалісти: Іванна Доріченко, партнер Agrites (Великобританія); Олів»є Бульє, головний виконавчий директор International (Франція); Марсело Нері, операційний директор Alphamar Shipping Agency (Бразилія) та інші професіонали світового рівня, доповіді яких незабаром будуть анонсовані.

У цьому році спеціальним спонсором конференції GRAIN UKRAINE є компанія Ag Growth International (AGI) — провідний виробник портативного та стаціонарного устаткування для транспортування, зберігання та кондиціювання зерна та добрива. Старший директор з міжнародних продажів AGI, Вікторія Юмін, виступить з доповіддю в блоці програми «Технологічні тенденції». Під егідою Ag Growth International проходитиме вечірній коктейль 7 липня, у перший день GRAIN UKRAINE.

За поновлення інформації про GU 2017 ви можете спостерігати на сайті конференції grain-ukraine.com. Перелік спікерів GRAIN UKRAINE 2017 регулярно доповнюється провідними фахівцями аграрного бізнесу з усього світу. Також у найближчий час оргкомітет GRAIN UKRAINE анонсує повний розклад конференції та розважальну програму, яка міститиме коктейльні вечірки, дружній волейбольний турнір, фінал гри LATIFUNDIA та багато іншого.

Слід зазначити, що зараз діє тариф BASIC і спеціальний тариф GU2+ на купівлю 2 квитків або більше. Встигніть скористатися пропозицією до змінення тарифів 15 травня!


Говорячи про GRAIN UKRAINE, можна легко стверджувати — ВЕСЬ АГРОРИНОК ЗНОВУ БУДЕ ТУТ! 


GRAIN UKRAINE 2017

МІЖНАРОДНА ЗЕРНОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

БУДЬ КРАЩИМ — БУДЬ ТУТ!

тел. +380679759433

[email protected]

www.grain-ukraine.com


Підписуйтесь на слідкуйте за новинами GU 2017: 10times, LinkedIn, Twitter, Facebook, Youtube.


Інформація розміщується на правах реклами