Українські аграрії назвали найкращий рулонний прес-підбирач

20 травня 2023, 13:20 3214

Надійний, продуктивний, незамінний — таку характеристику дали українські аграрії рулонному прес-підбирачу KUHN VB 3155. Експлуатація в складних умовах відкрила плюси обладнання, що не вказані у рекламних проспектах, — це енергоефективність.

За словами головного агронома ПП «Мет Агро» Сави Сафіна, завдяки закладеному в підбирач потенціалу, він незамінний для господарств, що займаються тваринництвом чи виробництвом біопалива.

propData.content.image

Тверда п’ятірочка, навіть дві п’ятірочки. Обирали рулонний прес-підбирач для прибирання соломи після пшениці — нам порадили KUHN VB 3155. Спробувавши його в роботі, переконалися, що із вибором не прогадали! Дуже якісно підбирає, відмінно та рівномірно ущільнює, швидко працює. За роки експлуатації агрегат не забивався, не ламався й не зупинявся — працює як годинник. 

Сава Сафін розповідає, що були приємно вражені також технічною підтримкою від компанії, у якої придбали причіпний агрегат, — «Тайтен Машинері Україна». Їхні фахівці навчили механізаторів господарства правильно працювати з прес-підбирачем, й коли на перших етапах виникали запитання, завжди були на зв’язку. 

У «Тайтен Машинері Україна» зазначають, що особливістю цього рулонного прес-підбирача є змінна камера з трьома роликами і п’ятьма ременями, які забезпечують швидке рівномірне ущільнення сіна чи соломи відповідно до заданих параметрів. Поєднання системи PROGRESSIVE DENSITY KUHN та продуманої конструкції камери пресування забезпечує ідеальне формування рулонів. 

Окремої уваги заслуговують маятниковий підбирач та ротор. Прямі підбиральні зубці допомагають вивільнити рослинну масу та зменшити її намотування. Підбиральний ролик притискає масу до підбиральних зубців, зменшуючи тертя, тим самим обмежуючи втрату листя та підвищуючи ефективність прес-підбирача, вирівнюючи валок.

Відзначається, що разом з усіма інноваціями, які втілили в життя інженери KUHN, рулонний прес-підбирач KUHN VB 3155 демонструє відмінну енергоефективність та працює з тракторами потужністю від 80 к.с., що дозволяє економити паливо та ресурси. 

Дані прес-підбирачі наявні у офіційного дилера KUHN, компанії «Тайтен Машинері Україна», та готові до огляду на демонстраційних майданчиках у різних регіонах України. 

Щоб дізнатися більш детальну інформацію та отримати найкращу пропозицію на ринку з придбання обладнання «зеленої лінії» — зателефонуйте за номером 0 800 50 80 80.


Будьте завжди в курсі подій, новинок та пропозицій компанії «Тайтен Машинері Україна» — підписуйтесь на сторінку в Facebook.

Слідкуйте за появою нових вакансій для фахівців аграрної галузі на LinkedIn-профілі компанії.

Акційні сезонні агрегати на супервигідних умовах зібрано на окремій сторінці «Тайтен Машинері Україна».