John Deere працюватиме на супутниках Starlink

22 січня 2024, 19:00 2797

Компанія Deere & Company уклала угоду з компанією SpaceX про надання передових послуг супутникового зв'язку (SATCOM) для фермерів.

Використання провідної в галузі мережі Starlink дозволить фермерам, які стикаються з проблемами зв'язку в сільській місцевості, повною мірою застосовувати технології точного землеробства. Про це йдеться у повідомленні Deere & Company.

У компанії наголошують, що рішення SATCOM з'єднає як нові, так і існуючі машини через супутниковий інтернет і міцні супутникові термінали. Це дозволить повною мірою використовувати такі технології як автономність, обмін даними в режимі реального часу, дистанційна діагностика, вдосконалені рішення для самостійного ремонту та міжмашинний зв'язок, які допомагають фермерам працювати більш ефективно, мінімізуючи простої.

«John Deere вже понад два десятиліття є лідером у галузі сільськогосподарського обладнання завдяки супутниковим технологіям точного наведення, — коментує старший віцепрезидент та директор з технологій компанії John Deere Джамі Хіндман. — Тепер ми надаємо послуги супутникового зв'язку в масштабах фермерських господарств, щоб фермери, які мають проблеми з покриттям стільникового зв'язку, могли отримати максимальну користь від зв'язку для своїх операцій. Рішення SATCOM відкриває доступ до технологічного стеку John Deere, щоб кожен фермер міг повною мірою використовувати свої поточні технології точного землеробства на додаток до нових інноваційних рішень, які будуть впроваджувати в майбутньому».

Рішення SATCOM від John Deere буде використовувати супутникове інтернет-сузір'я Starlink компанії SpaceX. Щоб активувати це рішення, дилери John Deere встановлять на сумісних машинах термінал Starlink, а також модем 4G LTE JDLink для з'єднання машини з операційним центром John Deere. 

Спочатку рішення SATCOM буде доступне в обмеженій кількості в США та Бразилії, починаючи з другої половини 2024 року.