У Vitagro виплачуватимуть польські зарплати

21 червня 2019, 08:00 3020

Група компаній Vitagro найближчим часом працюватиме над вдосконаленням, систематизацією і автоматизацією бізнес-процесів та відповідатиме на виклики.

Про це AgroPortal.ua розповів народний депутат України, почесний президент Групи компаній Vitagro Сергій Лабазюк під час Дня поля в селі Лісоводи на Хмельниччині.

«Сьогодні в Україні гостро стоїть питання відтоку кадрів. На початку року я, як інвестор компанії, поставив завдання керівникам усіх напрямків бізнесів компанії Vitagro до середини 2019 року підняти заробітну плату до рівня польської. Орієнтуємося саме на цю країну, оскільки найбільше українців виїжджає до Польщі. Маємо розуміти, що якщо сьогодні середня заробітна плата там становить €1 тис., то мінус 30% якраз буде комфортна сума, щоб люди не їхали від сімей і залишались працювати в Україні. Вважаю, що працівники повинні отримувати в нас не менше €700, а в сезон, звичайно, має бути більше», — зазначає Сергій Лабазюк.

За його словами, перед керівництвом компанії також стоїть завдання робити максимальну прив'язку до виробництва, при цьому людина повинна мати не просто фіксовану ставку, а кожен працівник має розуміти, що він партнер.

«Ми до цього йшли давно, коли робили ребрендинг компанії Vitagro: ми цю філософію відобразили в назві Vitagro Partner. Тільки партнерські відносини стають успішними. В бізнесі повинно бути так: той, хто наймає, і наймані працівники мають бути партнерами. Тому ми намагаємося побудувати в компанії партнерські стосунки, створити працівникам комфортні умови, насамперед в матеріальному забезпеченні, а також забезпечити стабільність. Звичайний працівник повинен розуміти, що буде з компанією через рік або три», — відмітив Сергій Лабазюк.


Людмила Лебідь, AgroPortal.ua