В українському підрозділі TITAN MACHINERY змінилось керівництво

02 вересня 2021, 09:55 2697

Зміни у керівному складі відбулись у компанії TITAN MACHINERY UKRAINE (ТОВ «Тайтен Машинері Україна»).

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Так, з 1 вересня 2021 року Генеральним директором ТОВ «Тайтен Машинері Україна» призначено Хайко А. Крайзеля.

Раніше він успішно працював на ключових управлінських посадах у Німецькій групі компаній «Цепелін ГМБХ», у Росії, Вірменії, центральній Азії та з 2014 року спрацював на посаді Генерального директора в Україні зі штатом більше 550 співробітників.

Хайко А. Крайзель має диплом Executive-MBA з Школи менеджменту Kellogg, Northwestern University (США) та Вищої школи менеджменту ім. Отто Бейсгейма м. Дюссельдорф, ФРН. Він вільно володіє німецькою, англійською та російською мовами. У 2020 році Хайко було обрано Президентом Німецько-Української промислово-торгівельної палати. 

Манфред Шпендір, який раніше обіймав посаду Регіонального Директора підрозділу Україна — Румунія, сконцентрується на розвитку Румунського підрозділу «Тайтен Машинері». 

Віталій Гузієватий, який раніше обіймав посаду Генерального директора «Тайтен Машинері Україна», перейшов на посаду Директора з розвитку бізнесу.  Він продовжить розвивати торгівельну мережу, а також більше сфокусується на покращенні внутрішніх процесів у компанії.

Також в компанії повідомили про розширення присутності Компанії на ринку України. Відтак за продаж техніки CASE IH у Сумській та Харківській областях тепер відповідає «Тайтен Машинері Україна». Таке розширення є логічним продовженням діяльності компанії протягом останніх років. Це значно підсилює позиції компанії на ринку, а також надає змогу ще більшій кількості аграріїв користуватись професійними послугами Компанії.

«Ми розглядаємо розбудову ринку України, як одне з ключових завдань у Європі. Завдяки присутності у Сумах та Харкові ми зможемо бути суттєво ближчими до наших клієнтів. У даних областях техніку CASE IH знають та цінують, отже наше завдання продовжити гарні традиції та тримати високі стандарти обслуговування… Ми знаємо потребу сільгоспвиробника і нам є що запропонувати кожному підприємству від великого агрохолдингу до фермера-одноосібника», — коментує віце-президент у Європі «Тайтен Машинері» Кріштіан Міттердорфер.


Для довідки: станом на сьогодні «Тайтен Машинері Україна» є офіційним дистриб'ютором техніки CASE IH у 9 областях України (Волинська, Рівненська, Житомирська, Вінницька, Одеська, Київська, Чернігівська, Сумська та Харківська) або близько 40% українського ринку самохідної сільгосптехніки.