Контінентал забезпечив висадку 10 тисяч медоносних дерев

25 листопада 2023, 12:00 6156

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» у межах реалізації соціально-екологічної акції «Марафон лип» сприяла висадженню вже 10 тис. саджанців медоносних дерев.

У межах «Марафону лип», який було започатковано компанією у 2019 році, відбувається організована висадка саджанців медоносних дерев у населених пунктах Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Хмельницької областей, повідомляють у «Контінентал».

Зазначається, що мета акції — не лише озеленити населені пункти, а й підтримати бджолярство та пасічну кооперацію, розвитку яких компанія активно сприяє. Місце для висаджування дерев визначають спільно з представниками органів місцевого самоврядування та лісомисливськими господарствами.

«Контінентал» забезпечує саджанці, а також повністю покриває витрати на їх доставку до місць висадки. 

Долучаються до висадження дерев працівники компанії, пасічники, члени кооперативів, з якими співпрацює «Контінентал Фармерз Груп», а також жителі громад, у яких реалізують акцію. До слова, насадження, проведені в межах «Марафону лип», можна відстежити на інтерактивній карті на офіційному сайті компанії.