Континентал купив елеватор на Івано-Франківщині

05 жовтня 2021, 11:30 2003

«Контінентал Фармерз Груп» придбала елеваторний комплекс в місті Городенка Івано-Франківської області загальною потужністю одноразового зберігання 87,5 тис. тонн.

Про це йдеться у повідомленні компанії. 

«Купівля елеватора в місті Городенка — це черговий крок на шляху розширення виробничих потужностей «Контінентал», а також ще одна інвестиція в сільськогосподарську галузь, яка підтверджує наміри Компанії довгостроково працювати і розвивати бізнес в Україні, — прокоментував Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен. — За останні два роки інвестиції в розвиток інфраструктури та оновлення технічного парку «Контінентал» вже становлять $72 млн, а цього року, крім придбання елеватора, ми запустили ще один інвестпроект — будівництво сучасного картоплесховища місткістю 16 тис. тонн у Львівській області, яке днями плануємо запустити в роботу».

«Контінентал» уже володіє 4 елеваторами і 3 сушильно-зерновими комплексами загальною потужністю одноразового зберігання 420 тис. тонн у Тернопільській та Львівській областях. Придбаний Компанією елеватор в Івано-Франківській області дасть «Контінентал» змогу одночасно зберігати більш ніж півмільйона тонн урожаю і оптимізувати логістику від поля до елеватора.


Для довідки: «Контінентал Фармерз Груп» — сільськогосподарська компанія, яка обробляє 195 тис. га землі в 5 областях Західної України: Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській. Компанія спеціалізується на рослинництві: вирощує зернові, олійні та технічні культури, а також є одним з найбільших в Україні виробників картоплі.