Кернел запустив перший в Україні сервіс для спільних вантажних перевезень

19 грудня 2018, 08:00 4101

«Кернел» запустив першу в Україні онлайн-платформу для спільного здійснення залізничних перевезень.

Transithub стане незамінним інструментом у діяльності як великих трейдерів, так і приватних експедиторів, котрі цінують власні фінансові, трудові та часові ресурси, говориться у повідомленні компанії.

Після запровадження «Укрзалізницею» нововведень з питань перевезення вантажів українські виробники зіткнулися з проблемою відсутності розподілу вагонів на повагонні відправки. Натомість сьогодні практикуються лише маршрутні відправки, що призводить до недотримання основного критерію відвантаження і доставки продукції — своєчасності. «Кернел» взяв на себе ініціативу у вирішенні цього питання, в результаті чого було розроблено та запущено унікальний портал Transithub, мета якого — в режимі онлайн інформувати учасників ринку щодо логістики перевезень «Кернел» з метою формування спільних маршрутів.

«Ідея створити віртуальний хаб для вантажовідправників виникла нещодавно і поки не має аналогів на ринку. Через нові правила залізничних перевезень ми не встигали вчасно здійснювати доставку продукції до порту. Маючи ефективний приклад співпраці з іншими виробниками у вигляді нашої платформи Open Agribusiness, ми вирішили створити подібний портал для здійснення спільних залізничних та автомобільних перевезень», — зазначає директор з логістики «Кернел» Микола Мірошниченко.

«Завдяки Transithub ми плануємо забезпечити збільшення обігу наших вагонів та значно спростити логістичну складову роботи як нашої компанії, так і інших учасників ринку. Звісно, з допомогою такого способу ми не покриємо 100% наших перевезень. Однак, якщо ця цифра сягне навіть 10%, вважатимемо це хорошим результатом. Впевнений, що функціонал Transithub високо оцінять як трейдерські компанії і приватні експедитори, так і власники елеваторів, з яких відвантажуватиметься продукція», — коментує керівник відділу забезпечення рухомим складом «Кернел» Михайло Кравченко.

Яким чином відбувається співпраця компанії та користувачів порталу? Закупівельник «Кернел» купує на певному елеваторі визначений об»єм продукції. Після цього аналітик з питань логістики подає на розгляд плани відвантажень згідно з конкретною торговою програмою. Всі отримані дані вносяться в базу із зазначенням станції, культури, кількості наявних і потрібних вагонів, після чого публікуються у відкритому доступі на Transithub. Всі зареєстровані користувачі миттєво отримують сповіщення і можуть надсилати у відповідь заявки на участь в перевезенні. Система проста й інтуїтивно зрозуміла, та разом з цим достатньо ефективна. До того ж, доступ до Transithub можна здійснити з будь-якого пристрою, що робить його зручним у використанні в будь-який час.

Портал уже функціонує в тестовому режимі. У перспективі «Кернел» планує додати ще кілька функціональних можливостей, зокрема калькулятор тарифів та інтерактивну карта з усіма даними по відвантаженням. Будучи відкритою компанією «Кернел» дає можливість партнерам зробити свій бізнес більш ефективним та інноваційним.