Про це розповів перший заступник голови правління ПАТ «ДПЗКУ» Віталій Шулежко, повідомляє прес-служба корпорації.
«Біржові торги вже давно довели свою ефективність, тож ми впевнені, що участь корпорації у електронних торгах «Аграрної біржі» забезпечить прозорість ціноутворення та розширить коло наших контрагентів», — впевнений Віталій Шулежко.
За його словами, перші торги з продажу сільськогосподарської продукції та продуктів переробки зернових, зокрема борошна та висівок, відбудуться вже у червні.
Планується, що проведення таких торгів відбуватиметься на постійній основі, відповідно до регламенту «Аграрної біржі».
Для довідки: ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 р. До її складу входить розгалужена мережа філій — лінійні та портові елеватори, млини, комбікормові й круп'яний заводи. Сумарно 53 підрозділи-філії ДПЗКУ можуть зберігати 3,75 млн т зернових, у тому числі сумарні потужності з перевалки на експорт Одеського та Миколаївського портів складають близько 2,5 млн т зернових вантажів на рік.

200-річний млин отримав друге життя: подружжя на Вінниччині відродило родинну справу

Органічна плантація лохини як впорядкований програмний код

УКАБ Агротехнології 2026. Захід: усі козирні рішення на одному полі

Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України заявило, що здійснює управління підпорядкованими державними підприємствами виключно на засадах нульової толерантності до корупції.

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Сеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) викрили масштабну корупційну схему заволодіння зерном АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ).

Закупівельні ціни на товарних свиней в Україні наступного тижня можуть зрости до 73–74 грн/кг живою вагою.

«Акціонерне товариство «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) реалізує зернову сировину, яка зберігається на філіях «Миколаївський портовий елеватор», «Кремидівське ХПП», «Хлібна База №86», «Ізюмський КХП».

Кабінет Міністрів підтвердив державну гарантію за кредитом «Державної продовольчо-зернової корпорації України» (ДПЗКУ), залученим від Експортно-імпортного банку Китаю під державну гарантію у 2012 році.




