АгросемФест: на голову вище з надійною аграрною формулою

22 серпня 2018, 07:04 4560

Нещодавно відбувся масштабний етнофестиваль «АгросемФест», в якому поєднали бізнес з відпочинком, а аграрні традиції з інноваційними технологіями. Свято проходило на території ПП «НВ АП «Ель Гаучо» у Тернопільській області.

Незважаючи на дощову погоду напередодні свята, на фестиваль завітало понад 500 гостей, які вже з самого ранку за філіжанкою смачної кави обговорювали останні новинки аграрного світу та ділилися з колегами досвідом роботи з компанією, яка їх тут зібрала.

Організатором заходу стала інноваційна аграрна компанія «Агросем», яка є одним з провідних вітчизняних дистриб'юторів насіння, добрив, засобів захисту рослин та сільськогосподарської техніки від таких відомих світових брендів як John Deere, Vaderstad та Manitou.

За 11 років існування компанія встигла зарекомендувати себе як надійного партнера, який завжди виконує свої зобов'язання та пропонує вітчизняним аграріям не просто якісну продукцію, а готові рішення для підвищення продуктивності сільськогосподарського виробництва.

Дружня команда «Агросем» традиційно проводить кожного серпня День поля за участі своїх міжнародних партнерів, експертів в аграрній галузі та представників фермерських господарств з усієї України. Проте цього року компанія змінила формат та влаштувала масштабний аграрний фестиваль зі справжньою сімейною атмосферою. 

Організатори передбачили все для комфортного ділового спілкування та відпочинку для дорослих та дітей. Тож, поки дорослі були присутні на офіційній частині заходу, знайомились з новинками аграрного ринку, вирішували свої бізнесові справи  та отримували корисну інформацію, дітлахи весело проводили час у спеціальній розважальній зоні з музикою, незвичним лабіринтом із сіна, м'якими пуфами та власною фуд-кор точкою. Разом з аніматорами діти танцювали, проводили цікаві хімічні експерименти, катались на незвичайних гойдалках, влаштованих прямо на телескопічних навантажувачах Маnitou, бавились іграшковими тракторами John Deere та брали участь у різноманітних іграх.

Офіційна церемонія відкриття аграрного фестивалю розпочалася з вітального слова заступника голови Тернопільської ОДА Ігора Вонса та голови Заліщицької районної державної адміністрації Бориса Шипітки. Вони подякували компанії «Агросем» за організацію свята та значний внесок у розвиток Тернопільського регіону, а також вручили нагороди бригадирам та керівнику підприємства «Ель Гаучо» Сергію Нашкольному за високі досягнення у виробництві сільськогосподарських культур та впровадження нових сучасних технологій у їх вирощуванні.

«На території нашого підприємства компанія «Агросем» проводить свій День поля третій рік поспіль, — розповідає керівник «Ель Гаучо» Сергій Нашкольний. — За цей період ми бачимо, наскільки динамічно та ефективно вона рухається вперед».  

Директор «Агросем» Олексій Кулик під час свого виступу розповів, що ціллю компанії є надання комплексних інноваційних рішень українським аграріям, щоб допомагати їм виходити на міжнародні ринки та спільними зусиллями підняти Україну з рівня постачальника сільськогосподарської сировини на рівень постачальника готової якісної продукції з доданою вартістю.

«Останні роки наша компанія активно розвивається: ми відкриваємо нові офіси та сервісні центри, розширюємо дилерську мережу, — розповідає Олексій Кулик. — Нещодавно спільно з нашим партнером John Deere ми запустили Школу сервісного інженера для молодих спеціалістів. Також ми створили агрономічну службу, яка надає постійну експертну та консультативну підтримку нашим клієнтам та допомагає їм збільшувати продуктивність роботи і, як результат, підвищувати прибутковість господарств». 

Джерело фото: Агросем
Джерело фото: Агросем

За словами Кулика, масштабність цьогорічного свята є відображенням росту «Агросем»: «За останній рік ми посилили своє портфоліо брендами таких відомих компаній як Vaderstad, Manitou та DuPont Pioneer. Крім того, ми продовжуємо своє територіальне розширення. Зокрема, невдовзі у нас заплановане відкриття представництв у Дніпрі та Полтаві, а також відкриття нових дилерських центрів в Івано-Франківську та Рівному».

На запитання, якою ж компанія буде через рік, Олексій Кулик відповідає просто — на голову вищою!

«Через рік я бачу нашу компанію на голову вищою насамперед щодо сервісу, адже зараз це наш пріоритетний напрямок. Ми маємо розуміти потреби нашого клієнта та те, як оптимізувати роботу його техніки та полів», — констатує директор ТОВ «Агросем».

Заступник директора з комерційних питань ТОВ «Агросем» Хавьєр Понянте розповів про стратегічний план «Агросем» на найближчі роки. «Наша стратегія на найближчі три роки — це акцент на впровадження інноваційних технологій у комплексі з наданням готових агрономічних рішень, аби вітчизняні аграрії за нашої підтримки виходили на світовий ринок з якісною сільськогосподарською продукцією. І ми бачимо, що рухаємось правильним шляхом, оскільки наша клієнтська мережа постійно розширюється, а разом із цим зростає і довіра до нашого бренду», — зазначив він.

У рамках фестивалю була проведена інтерактивна стратегічна сесія, участь в якій взяли представники таких світових брендів як Yara Ukraine, John Deere, MAS Seeds, KWS, Brevant Seeds, Vaderstad та Stoller.

«Агросем» — наш стратегічний та надійний партнер, — говорить генеральний директор Yara Ukraine Юрій Ткачук. — Я захоплююся надзвичайно великим професіоналізмом команди, яка постійно навчається та вдосконалюється».

Віталій Філатов, генеральний директор Vaderstad, зізнався, що мав певні сумніви на початку співпраці із «Агросемом», проте вони швидко розвіялися. «Рік тому ми почали співпрацювати з компанією «Агросем», і тоді у мене були сумніви, адже компанія занадто стрімко розвивається, а гігантизм — це не для нашої компанії, у нас більш консервативні цінності. Але виявилося, що компанія розвивається не лише стрімко, але й розумно», — розповідає із захоплення Віталій Філатов.

Надзвичайно успішним є партнерство компанії «Агросем» з одним із найвідоміших світових брендів сільськогосподарської техніки John Deere.

«Агросем» є дилером, який  дуже швидко розвивається, і нас це не може не радувати, — говорить територіальний менеджер з післяпродажного обслуговування компанії John Deere Україна Ігор Сташко. — Ще декілька років тому їхня сервісна служба складала близько 10 інженерів, а на сьогодні їх вже 60. За роки співпраці з компанії, яка мала лише один офіс та майстерню в Тернополі, виріс масштабний дилер, який продає та обслуговує нашу техніку по всій Західній Україні».

На думку Ігора Сташка, проведення днів поля для John Deere Україна має надзвичайно велике значення. «Найголовніше в подібних заходах — це одночасне спілкування  між дилером, виробником техніки та клієнтом.  Тут можна  почути з перших вуст про основні потреби наших клієнтів та поділитись інформацією про новинки в техніці та технологіях», — констатує територіальний менеджер з післяпродажного обслуговування компанії John Deere Україна.

«У техніці John Deere закладено надзвичайно великий потенціал. Наприклад, трактори цієї компанії не потребують жодної реклами, вони просто є найбільш топовим товаром серед наших клієнтів», — розповідає директор «Агросем» Олексій Кулик.

Керівник департаменту техніки ТОВ «Агросем» Богдан Зеленський розповів про діяльність свого напрямку. «Зараз основне завдання нашого департаменту — це при потребі не довше ніж за годину доїжджати до будь-якого господарства, де працює наша техніка, незалежно від місця його розташування. Адже таким чином ми можемо оперативно вирішувати усі питання та швидко усувати технічні негаразди. Тим більше, що погодні умови останніми роками дуже непередбачувані, тож на збирання і посів у аграріїв дуже мало часу», — пояснив фахівець.

Після завершення офіційної частини гостей фестивалю очікувало знайомство з випробувальними посівами, які вирощені на якісних добривах та засобах захисту, повне занурення у світ точного землеробства, освоєння потужних можливостей сучасної сільськогосподарської техніки.

Кульмінацією фестивалю став розіграш подарунків та виступ відомого гурту KAZKA, музика якого полонила всю публіку. Організатори не прогадали — казкову атмосфери створити безумовно вдалося! Що ж чекати через рік, гості і не знають, але впевнені — що будуть здивовані ще неодноразово.


З перших вуст:

Анатолій Павлов, інженер ТОВ «Оболонь Агро» (Хмельницька область)

Із компанією «Агросем» працюємо пліч-о-пліч понад 7 років. Як тільки заснували підприємство, було прийнято рішення купувати лише трактори John Deere, адже це найкращі трактори, особливо що стосується 8 серії. За період співпраці, в нас не було жодних конфліктів, адже сервіс працює вчасно та якісно, по першому дзвінку хлопці намагаються владнати наші проблеми. У перспективі, плануємо закуповувати в них і насіння, і добрива, і засоби захисту рослин. 


Сергій Карпюк, голова ФГ «Добробут Родина» (Чернівецька область)

В «Агросему» молода команда і це головна перевага, адже вони швидко навчаються та удосконалюють свою роботу. Якщо будуть продовжувати в цьому ж дусі, то впевнено триматимуть статус надійного партнера сільгоспвиробників. Мені дуже важливо, яка техніка працює на моїх полях, тому я завжди підходжу з великим трепетом до вирішення цього питання. На жаль, у нас не має потужних і відомих на весь світ John Deere, проте я сподіваюся, що в найближчому майбутньому наша мрія стане реальністю.


Володимир Семенюк, інженер ТОВ «Зелена Долина» (Вінницька область)

Для мене техніка, в першу чергу, має бути надійною. John Deere в цьому аспекті для мене ідеальні, працювати на такій техніці — одне задоволення, а головне ти не хвилюєшся, що техніка зранку може не завестися. На сьогоднішньому фестивалі придивляюся до нових зелених красенів для поповнення нашого автопарку.


Володимир Дудчак, голова  ФГ «Тарас» (Чернівецька область)

За довгий час роботи на землі, я знайшов для себе ідеальний трактор і сівалку, це, відповідно, John Deere та Vaderstad. Дану техніку купували в «Агросему», оскільки вже 5 років з ними співпрацюємо і повністю задоволені їхнім сервісом. Команда молода і готова прийти на допомогу в найкоротші терміни, завжди допоможуть порадами та підкажуть, що краще підібрати на наступний сезон.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua