УКАБ агротехнології 2020: масштабна боротьба технологій

30 липня 2020, 06:02 2974

«УКАБ Агротехнології 2020» сміливо можна назвати найбільшою польовою подією цього року. Вона зібрала понад 50 компаній-учасниць, понад 50 одиниць техніки та більше 1,5 тисячі відвідувачів.

Виробничі потужності HarvEast Holding в с. Ревне Бориспільського району Київської області на день перетворилися на полігон для демонстрації техніки та агротехнологій у польових умовах, виставкову зону та майданчик для спілкування.

Під час демопоказів сільгоспвиробники змогли побачити в роботі: зернозбиральні комбайни — перевантажувачі зерна — зерновози для збору ярого ячменю; агрегати для поверхневого обробітку ґрунту; сівалки для посіву озимих культур; самохідні та причіпні обприскувачі. До речі, цього разу обприскувачі були представлені душе широкою лінійкою, а  найчисленнішою групю техніки, представленою на заході, стали агрегати для поверхневого грунтообробітку.

Також можна було оцінити роботу сівалок та визначити кращих на демонстраційних ділянках кукурудзи, де в рамках підготовки до проекту, 22 квітня був проведений посів кукурудзи. Участь у посіві брали бренди сівалок точного висіву: Great Plains PL 5500 (Great Plains); Kinze 3000 (АІКО); Kverneland Optima SX (Альбіон); Equalizer Precision C (Центр інновацій АСП); Massey Ferguson 9108 VE (АМАКО); Lemken Azurit 9 (LEMKEN); Vaderstad Tempo F8 (Väderstad); Horsch Maestro 24.70 SX («Астра»).


Для довідки: захід «УКАБ Агротехнології-2020» організовано Асоціаціацією Український клуб аграрного бізнесу.


Джерело фото: AgroPortal.ua