Завтра стартує агропромислова виставка АГРО-2021

07 червня 2021, 13:06 3468

Цього року понад 1000 компаній-учасниць з усіх куточків України продемонструють на 33-ї Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2021» найновіші галузеві досягнення та інноваційні рішення, сучасну сільськогосподарську техніку та устаткування. Також у виставці візьмуть участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

Про це повідомляють організатори «АГРО-2021» компанія ТОВ «ТД «Промфінінвест».

Відзначається, що 8 червня о 12:00 відбудеться церемонія відкриття агропромислової виставки «АГРО-2021» за участі міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка.

У рамках виставки відбудеться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Також в період виставки, а саме з 8 по 11 червня, відбудуться презентації аграрних досягнень з 10 областей України — Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Харківської, Хмельницької та Чернівецької.

Окрім того, в перший день виставки, 8 червня з 13:00 по 17:00, проходитиме IV Агрополітичний форум, присвячений земельній реформі і інструментам фінансування аграріїв. На другий день виставки, 9 червня з 11:00 по 14:00, заплановано проведення  конференції «Органік: знання, досвід, результат».

Окрім ділової та виставкової програми, на всіх відвідувачів чекають розважальні заходи: автомобільний фестиваль «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль AgroFoodFest, фестиваль національних виробників товарів FEST UA.

Дізнатися про деталі виставки, ознайомитися із програмою та зареєструватися для участі можна за посиланням.