В українські порти заходять великі контейнерні компанії

02 червня 2024, 14:22 3973

Низка великих світових компаній, які займаються перевезення контейнерів, відновлюють роботу в глибоководних портах України.

Німецька компанія з міжнародних перевезень Hapag-Lloyd наступними вихідними першою з магістральних операторів почне пропонувати контейнерні перевезення з/до України, повідомляє Splash.

Hapag-Lloyd почне використовувати сервіс Румунія – Україна, яким керує Iteris Feeders, українська транспортно-логістична компанія, що базується в Одесі.

Також днями стало відомо про плани найбільшої міжнародної контейнерної лінії MSC Mediterranean Shipping Co (Швейцарія) відновити регулярне фідерне сполучення між Туреччиною і портами Великої Одеси.

Водночас Maersk запускає перший контейнерний сервіс до портів Великої Одеси з початку повномасштабного російського вторгнення. Вона також буде співпрацювати з компанією Iteris, пише The Loadstar.

Контейнеровоз місткістю понад 1100 TEU ходитиме між портом Чорноморськ та румунським портом Констанца. За цим маршрутом (між портами Одещини та Румунії) також працює Arkas, CMA CGM та Evergreen.

Тим часом турецька судноплавна компанія Akkon запустила фідерну службу власними суднами в Чорноморськ.

Як заявив голова Адміністрації морських портів України Юрій Литвин, порти Великої Одеси вже прийняли й відправили 10 суден-контейнеровозів, і ця тенденція зберігатиметься.