Укрзалізниця у листопаді значно прискорила обіг зерновозів

05 грудня 2017, 09:51 2475

ПАТ  «Укрзалізниця» у листопаді 2017 р., порівняно з попереднім місяцем, покращило основні кількісні та якісні показники використання хопер-зерновозів інвентарного парку товариства.

Як говориться у повідомленні компанії, прискорити обіг вагонів вдалося за рахунок оптимізації маршрутів відправки зернових вантажів, коригування планів навантаження та методики використання зерновозів у пікові періоди.

Як повідомив директор філії «Центр транспортної логістики» ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Підгородецький у листопаді, порівняно з жовтнем поточного року, загальний обіг вагонів склав 8,09 доби, тобто цей показник покращено на 1,57 доби. Місцевий обіг зерновозів у листопаді, порівняно з попереднім місяцем,  прискорено на 0,21 доби — до 5,33 доби. Також ПАТ «Укрзалізниця» майже на 16 діб покращило транзитний обіг навантажених вагонів — з 36,03 доби у жовтні до 20,04 доби у листопаді.

Керівник центру транспортної логістики також додав, що у минулому місяці залізничники доклали максимум зусиль та певним чином корегували свої плани, щоб забезпечити перевезення врожаю зернових із основних зерносховищ.

«Ми оптимізували деякі напрямки відправки вантажів, об'єднали окремі маршрути та виконали адресні маршрутні відправки, завдяки чому покращили роботу з вивезення зерна. Також, щоб задовольнити потреби зерновиків у рухомому складі, відкоригували свої плани і вдосконалили методики застосування зерновозів в піковий сезон», — зазначив Підгородецький.