Укрцукор: Ринок цукру потребує дерегуляції

19 квітня 2018, 13:37 3621

Верховна Рада сьогодні планує розглянути в першому читанні законопроект № 4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру».

Його ініціаторами виступили НАЦУ «Укрцукор» спільно зі Всеукраїнською Аграрною Радою, говориться у повідомленні асоціації цукровиків.

Як зазначається, даним документом скасовуються норми Закону «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру», як такого, що не виконав поставлених завдань.

«Національна асоціація цукровиків України неодноразово наголошувала про важливість скасування квоти «А» та дерегуляцію ринку цукру в Україні, адже це не сприяє сталому функціонуванню бурякоцукрової галузі на ринкових засадах та перешкоджає її подальшому розвитку. Законопроект був зареєстрований у ВРУ доволі давно, і ми дуже вдячні за те, що планується його розгляд на засіданні. Ми розраховуємо на підтримку та схвалення цього проекту в першому читанні», — прокоментувала керівник аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.


Для довідки: законопроект №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру» був зареєстрований в парламенті 27 квітня 2016 року за підтримки профільного комітету, міністра та асоціації.