Джерело фото: t.me/our_odessa
російські війська за допомогою дронів-камікадзе атакували портову та промислову інфраструктуру на півдні Одеської області у ніч на 2 серпня.
Про це повідомляє голова Одеської ОВА Олег Кіпер у Telegram.
Він зазначив, що внаслідок атаки ударних БПЛА на об'єктах портової та промислової інфраструктури регіону виникли пожежі, пошкоджено елеватор. Обійшлося без жертв.
«російські терористи знову били по портах, по зерну, по глобальній продовольчій безпеці. Усі наші оперативні служби спрацювали ефективно. Світ має реагувати. Коли мішенню є цивільні порти, коли терористи свідомо руйнують навіть елеватори — це загроза всім на всіх континентах. росію можна й треба зупинити», — відреагував на нічні події Президент України Володимир Зеленський у Telegram.

UCAB FOOTBALL CUP 2026. Літні ігри

Кермо, поле і TikTok: як 18-річна студентка працює трактористкою

Молочне господарство на Вінниччині утримує майже 10 тисяч голів ВРХ

Запровадження Молдовою 50% знижки на транзитні перевезення вантажів до кінця 2026 року може повернути залізниці конкурентоспроможність, особливо для великих партій зернових, олійних культур, шротів і добрив.

Румунські трейдери й аграрії заявили про суттєві затримки в логістиці через пріоритетне перевезення українського зерна залізницею до порту Констанца.

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт про використання права земельного сервітуту для військових потреб.

Українські аграрії готуються до збирання соняшнику: цього року під культурою понад 5,2 млн га.

Обмежена пропозиція тоннажу дозволяє судновласникам утримувати високі ставки на перевезення українського зерна.

Близько 20% українських сільськогосподарських угідь залишається під тимчасовою окупацією внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. Загарбники продовжують обробляти цю землю і збирати з неї врожай.

Туреччина почала реалізацію нових заходів для забезпечення безпеки судноплавства у Чорному морі на тлі атак на торговельні судна.