#DoAgro. Зареєструйся на конференцію за спеціальною ціною

25 жовтня 2018, 13:00 2412

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та агенція UCABevent 12 грудня проведуть Х Міжнародну конференцію «Ведення агробізнесу в Україні» — підсумковий захід, який окреслить зміни в умовах ведення аграрного бізнесу в Україні у 2018 році: макроекономічні, регуляторні, законодавчі та визначить тренди, оцінить ризики та перспективи на наступний рік.

Про повідомляють організатори заходу.

УМОВИ УЧАСТІ

Під час заходу будуть розглянуті ключові для аграрного ринку теми. Зокрема, будуть розглянуті макроекономічні перспективи 2019: прогнози головних показників.

Присутні на конференції обговорять ситуацію, коли набір торговельних конфліктів призводить до асинхронізації глобальної економіки. У той час, як економіка США зростає дуже швидко, Китай — сповільнюється, а Європа — стагнує. Високий рівень економік усіх країн світу призводить до того, що торговельні війни так чи інакше відображаються на країнах, які участі, здавалося б, у них не беруть.

«Чи справді у 2019 році можлива криза зразка 2008 року? Які наслідки матимуть глобальні процеси для української економіки? На тлі загальної вразливості нашої економіки та виплат зовнішнього боргу державного сектору, наступного року додається й політичний аспект — президентські вибори. Як оцінюють шанси на ріст української економіки міжнародні портфельні інвестори? Як змінюватиметься курс гривні та облікова ставка НБУ?» — про все це розповідатимуть відомі макроекономісти, представники ЄБРР та Світового банку.  

- Валютна турбулентність.

- Як аграрію пережити рік найбільшого держборгу?

- Як вплинуть зміни в світовій економіці на кредитну ситуацію в Україні?

Також учасники конференції обговорять мистецтво формування команди.

«Завдання кожного власника — сформувати максимально ефективну команду з вмотивованих працівників. Як цього досягнути в агросекторі, зважаючи на гострий дефіцит кадрів та відтік робочої сили за кордон? Яке співвідношення soft skills (особистих, так званих «м'яких» навичок) та hard skills (знань та вмінь) повинен мати ідеальний працівник? Скільки коштів варто вкладати компаніям у розвиток та навчання персоналу?» — розкажуть експерти та розглянуть прикладні кейси від найбільших компаній агросектору.   

- Тренди на ринку праці в АПК.

- Методології корпоративного найму.

- Як виховати лідера, 5 ключових характеристик ідейного працівника.

Окрім цього, учасники обговорять, як вибори у 2019 році вплинуть на агросектор.

«У ключовій сесії конференції будуть підбиті підсумки у законодавчій та регуляторній сфері для галузі та окреслені орієнтири на 2019 рік. Як впливає політична ситуація в країні на умови ведення аграрного виробництва? Для дискусії запрошені представники виконавчої та законодавчої влади» — анонсують теми в УКАБ.

- Логістичні проблеми. Чи є шляхи вирішення?

- Рейдерство: як подолати.

- Децентралізація: панацея чи інструмент?

- Як вивести агробізнес «з тіні».

Однією з ключових тем конференції стануть і агроінвестиції: глобальне бачення, локальні проблеми.

Присутні обговорять погляд іноземних інвесторів на роботу в українському агросекторі. Що їх приваблює та мотивує працювати далі? Як змінюється аграрна галузь України? Успішні історії компаній з досвідом роботи у галузях тваринництва та рослинництва.

- Аграрний інвестиційний потенціал.

- Приховані небезпеки та ризики.

- Плани та стратегії іноземних інвесторів в Україні.


Для довідки:  Х Міжнародна конференція «Ведення агробізнесу в Україні» відбудеться 12 грудня 2018 року. Місце проведення: Hillsong Conference Hall (м. Київ, проспект Визволителів, 1). 

AgroPortal.ua виступає Ексклюзивним інтернет-партнером конференції.