Ферма з Житомирщини постачає продукцію до столичних ресторанів

27 серпня 2022, 08:00 4442

Джерело фото: «Садиба «Бабина лоза»

В умовах війни фермери Житомирської області продовжують здійснювати господарську діяльність та допомогають вимушеним переселенцям. Одним із таких підприємств є ФГ «Садиба «Бабина лоза» на Малинщині.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської обласної військової адміністрації.

«Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну фермери Житомирщини опинилися в надзвичайній скруті. Руйнування господарських будівель через артилерійські обстріли та бомбардування, смерть тварин, окупація, знищення логістики, відсутність обігових коштів та багато інших супутніх проблем зробили сільгосппідприємства одними з найбільш вразливих суб’єктів господарювання. Але, незважаючи на всі виклики війни, аграрний фронт продовжує працювати заради продовольчої безпеки України та інших держав. Історія про хоробрість українських аграріїв розійшлася від початку війни по всьому світу», — пише пресслужба.

Власниця ФГ «Садиба «Бабина лоза» Ірина Хаценко розповідає, що на сьогоднішній день утримують корів, коз, гусей, є навіть ослик. Вироблена тут молочна продукція має свій бренд і постачається у відомі мережі магазинів та ресторанів столиці.

Також на території фермерського господарства нещодавно відкрив свої двері гостинний двір «Бабина лоза». Тут можна відпочити усією родиною, посмакувати домашніми стравами з традиційної української печі, а також ознайомитися з процесом виготовлення домашнього сиру.

Як і планувала кілька років тому пані Ірина Хаценко, окрім екоресторану, в садибі відкрито картинну галерею сучасних українських художників. А найближчим часом планується відкриття камерної концертної зали.

«Все це створює неповторну атмосферу, аби гості садиби отримували максимум позитивних емоцій, що вкрай важливо в умовах війни», — зазначають у пресслужбі ОВА.

На сьогодні у ФГ «Садиба «Бабина лоза», окрім Ірини, працює ще троє людей. З початком війни гостинний двір пані Ірини дав прихисток жінкам із дітьми, які рятувалися від артобстрілів та бомбардувань.