Аграрії чекають від парламенту плідної роботи восени

27 серпня 2018, 17:24 1810

У бізнеса дуже високі очікування щодо продуктивної роботи саме осінньої сесії Верховної Ради, зважаючи на те, що 2018 рік буде політичним через проведення виборів.

Про це заявив генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький під час круглого столу «Пріоритетні завдання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних  відносин на період роботи ІХ сесії Верховної Ради України VIII скликання».

«Існує ряд питань, які є критично важливими для стратегічного розвитку, а їхнє вирішення під час осінньої сесії може докорінно змінити ситуацію в агарному секторі. З точки зору аграрного бізнесу, перш за все було б необхідно забезпечити доступ до передових технологій, прийнявши законопроект №6606, продовжити реалізацію земельної реформи та захистити права власників, проголосувавши за антирейдеський закон №8121 і продовжити піклуватись про споживача та якість харчових продуктів, прийнявши законопроект №8450», — окресли він першочергові для агросектору законопроекти.

Він зазначив, необхідність якнайшвидшого підписання Президентом України законопроекту № 7403-д про скасування «олійних правок».

«Хочемо відмітити, що високу продуктивність парламенту під час попередньої сесії показала практика організації аграрних днів. Ми очікуємо на проведення принаймні ще двох аграрних днів цієї осені», — зазначив Тарас Висоцький.