Аграрії обговорять перспективи розвитку сільського господарства на півдні України

06 квітня 2018, 17:11 3955

VIII Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «АГРОПОРТ Південь Херсон 2018», який відбудеться 26-28 липня 2018 р., буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів.

Серед ключових тем — інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції (в тому числі — річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (переробка с/г продукції), туризм, енергоефективні технології, розумні та IT-технології, говориться у повідомленні організаторів.

До участі в «Агропорті» у Херсоні буде запрошено фермерів та господарів з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей, а також з інших регіонів України.

У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні й точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект  — Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України. На відміну від інших міст в Херсоні демонстраційні покази будуть проходити всі три дні роботи заходу.

Дата проведення «AGROPORT Південь Херсон 2018»: 26-28 липня 2018 р. (офіційне відкриття — 26 липня о 10:00).

Місце проведення: м. Херсон, Міжнародний аеропорт «Херсон».

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Херсонської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку  Херсонської облдержадміністрації, бізнес-асоціація «Ми-Херсонці» та Aviabrand LLC. AgroPortal.ua виступає генеральним інтернет-партнером заходу.


Для довідки: АГРОПОРТ™ (www.agroport.ua) — щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить у календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, яку приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 року АГРОПОРТ об'єднав фермерів усієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

Організатори форуму: Департаменти агропромислового розвитку Львівської, Херсонської та Харківської облдержадміністрацій та консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».