Для аграріїв запустять супутник із мультиспектральними камерами

24 жовтня 2020, 13:00 3797

У 2022 році українсько-американська компанія EOS Data Analytics запустить супутник із мультиспектральними камерами Dragonfly Aerospace. Обладнання дасть змогу отримувати широкодіапазонні зображення з відбитком із 7-ми спектральних смуг із роздільною здатністю близько одного метра.

Про це повідомляє прес-служба українсько-американської компанії EOS Data Analytics.

Відзначається, що мультиспектральні знімки незамінні для відстеження змін навколишнього середовища і дозволяють проводити регулярні спостереження на окремих територіях та точно локалізувати зони руйнівного впливу людини на природу. Відповідно, це дає можливість вчасно реагувати та запобігати його наслідкам як в окремому регіоні, так і по всій планеті.

«За допомогою двох наших камер HR-250 супутник EOS Data Analytics зможе охопити більші території, що є значною технологічною перевагою, особливо для комерційної сільськогосподарської галузі. Для цієї місії Dragonfly Aerospace надасть спеціальні спектральні фільтри, оптимізовані для конкретних потреб клієнтів EOS Data Analytics. Технічні інженери Dragonfly Aerospace проведуть інтенсивне передпольотне калібрування та калібрування на орбіті, щоб забезпечити високу точність даних для EOS Data Analytics», — заявив генеральний директор Dragonfly Aerospace Брайан Дін.

В компанії зазначають, що впровадження мультиспектральних знімків у роботу EOS Crop Monitoring надасть ще більше можливостей для ведення точного землеробства. Зображення із власного супутника допоможуть аграріям отримати точні дані для аналізу важливих показників стану їхніх угідь.

За допомогою власного супутника, орієнтованого на комерційний моніторинг сільського господарства, EOS Data Analytics зможе у 5-7 разів швидше надавати доступ до мультиспектральних зображень у цій галузі. На відміну від даних із некомерційних супутників, користувачам не потрібно чекати певного зображення впродовж місяців. Така частота перегляду дозволить швидко відстежувати усі зміни.

Завдяки високій роздільній здатності та наявності панхроматичного каналу, фермери отримуватимуть більш точну інформацію про стан своїх угідь.


Для довідки: EOS Data Analytics є частиною інвестиційного портфеля Noosphere Ventures та міжнародним перевіреним постачальником супутникової аналітики на основі штучного інтелекту. Сфера діяльності EOS Data Analytics охоплює технологічні рішення за спостереженням Землі, які використовуються в сільськогосподарській, гірничодобувній, нафтовій, військовій та інших галузях.

Dragonfly Aerospace південноафриканська космічна компанія, орієнтована на створення високопродуктивних камер для компактних супутників, що дозволяють створювати зображення супутниковими сузір’ями.