BEDNAR збільшив загальне виробництво, але не очікує позитивного економічного результату

17 січня 2023, 15:25 2639

Незважаючи на численні перешкоди, BEDNAR FMT вдалося збільшити загальне виробництво порівняно з минулим роком на 20% нормо-годин у 2022 році. Однак у компанії не очікують такого ж сприятливого економічного результату через зростання вартості вхідних матеріалів, енергії, простої та інші фактори.

Про це говорить директор з виробництва BEDNAR FMT Войтех Беднар, йдеться у повідомленні компанії.

«У 2023 році ми маємо зосередитися на побудові та зміцненні внутрішніх виробничих процесів, на вдосконаленні ланцюгів постачань, пошуку внутрішніх резервів, а також на навчанні працівників та їхній персональній відповідальності», — наголошує Войтех Беднар.

Також у компанії повідомляють, що вирішили підвищити енергетичну безпеку виробництва з огляду на поглиблення війни, незахищеність у сфері енергетики та запровадження нормативних вимог. Реалізували проєкт вторинного підключення альтернативного теплоносія, включаючи резервуари для зберігання пропан-бутану відповідно до необхідного законодавства.

«Поліпшення ситуації із закупівельними постачаннями стало запорукою підтримання темпів виробництва. Потрібно було впроваджувати зміни і в цій сфері. Ми поступово переукладаємо контракти з постачальниками з урахуванням нових умов постачання, з метою підвищення точності постачань і якості комплектуючих. Щоб усунути турбулентність змін та покращити вартість закупівлі металургійного матеріалу, ми запустили проєкт централізованої закупівлі та фіксації цін на металургійний матеріал для всіх наших постачальників», — говорить директор з виробництва BEDNAR FMT.

Поступово змінюються концепції окремих виробничих ліній, а також їх оптимізація з метою збільшення пропускної здатності лінії та включення перевірки на виході. Цього року BEDNAR FMT вдалося інтегрувати в лінійку сівалок робочу станцію для сівалок EFECTA, при цьому зберігаючи всі темпи виробництва. Завдання цього року включає пошук і реалізацію концепції додавання ще однієї великої робочої станції. Є деякі можливості, але вони вимагають певних змін у внутрішній логістиці або майже JIT (just in time) постачань, щоб зменшити кількість попередньо випущеного матеріалу в зоні складання.