Аграрії з шести областей можуть безоплатно отримати насіння озимого ріпаку

08 серпня 2023, 12:45 1520

Уряд США через Програму USAID АГРО у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть українським агровиробникам 1700 посівних одиниць насіння озимого ріпаку, якого вистачить орієнтовно для посіву 5100 га.

Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Відзначається, що участь у програмі зможуть взяти фермери з шести областей України — Донецької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської (за винятком тимчасово окупованих територій).

Учасники мають бути зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці та обробляти від 5 до 500 га. Кожен учасник зможе отримати до 15 посівних одиниць насіння залежно від площі землі в обробітку. Допомога націлена на області, де агровиробники найбільше постраждали внаслідок війни. Насіння допоможе їм отримати наступний врожай та продовжувати роботу. А отриманий дохід спрямувати на нагальні потреби господарств — відновлення та відбудову.

Реєстрація на отримання допомоги вже розпочалася в Державному аграрному реєстрі (ДАР) та триватиме до 18 серпня або до вичерпання планових обсягів допомоги.

Заявки приймаються виключно через ДАР у розділі «Доступні програми» —  «Ріпак DEKALB. Програма USAID АГРО».