UKRAVIT пропонує аграріям нову послугу — трейдинг

16 грудня 2019, 11:20 1849

Прагнучи забезпечити своїх клієнтів комплексним сервісом, компанія UKRAVIT вводить нову послугу — трейдинг. Відтепер аграрій отримує додаткові можливості розрахунку за продукцію UKRAVIT і послуги «Інституту здоров’я рослин» за допомогою вирощеної ним агропродукції.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«В рамках трейдингу ми пропонуємо клієнтам 3 програми: «UKRAVIT Обмін», «UKRAVIT Спот» і «UKRAVIT Форвард». Вони передбачають, відповідно, розрахунок за поставлені продукти UKRAVIT агропродукцією, зустрічні поставки та можливість зафіксувати ціну майбутнього врожаю. Тож виробник може обрати той варіант, який йому найбільше підходить», — розповідає керівник нового напрямку компанії Олександр Катріч.

За словами фахівця, програма «UKRAVIT Обмін» оптимально підійде для тих, кому потрібно реалізувати мінімальні обсяги агропродукції. При цьому вона передбачає гнучке ціноутворення та можливість надання премії. Програма «UKRAVIT Спот» надає можливість виробнику зафіксувати реалізацію власної агропродукції за преміальною ціною, зафіксувати мінімальний обсяг і отримати на бажаний період ЗЗР та мікродобрива. А програма «UKRAVIT Форвард» дозволяє зафіксувати реалізацію власної агропродукції на бажаний період за бажаною ціною і, крім того, зекономити за рахунок закупівлі продукції UKRAVIT за програмою лояльності.

Крім того, нова послуга передбачає комплекс інструментів лояльності стосовно агровиробника, як от надбавка ціни за дострокове погашення дебіторської заборгованості, надбавка ціни за високомаржинальний товар, а також можливість змінити ціну після фізичної поставки товару. Ці переваги, а також можливість обрати зручну для аграрія програму роблять цей інструмент незамінним у процесі виробництва сільгосппродукції.