Український мед зайшов у мережі Великої Британії

29 вересня 2023, 13:50 1615

Високоякісний український мед компанії Beehive, що входить до активів EFI Group, тепер доступний споживачам у Великій Британії.

Як говориться у повідомленні компанії, це стало можливим завдяки запуску UK Ukraine Trade Hub, ініціативи компанії Oakland International, спрямованої на підтримку українських виробників та розширення їх доступу до міжнародних ринків.

«Ми пишаємося тим, що продовжуємо розширяти географію присутності меду Beehive на міжнародних ринках. Вірю, що завдяки наполегливій роботі всієї української спільноти ми зможемо познайомити якомога більше країн із якістю справжнього меду. Закликаю просувати українське! Попереду у нас багато наполегливої роботи, та я переконаний, на нас чекає успіх», — відзначив інвестор компанії Beehive Ігор Ліскі.

В компанії Oakland International зазначили, що ініціатива UK Ukraine Trade Hub допомагає Україні розширювати свої горизонти та сприяє відновленню її економіки. 

Наразі компанія Beehive зробила перші постачання меду в британський ритейл і проводить переговори з провідними британськими мережами.