Канадська компанія Saputo продає своє британське підрозділ з виробництва молочної продукції компанії Lactalis.
Активи оцінюються приблизно в 988 млн фунтів стерлінгів (1,3 млрд доларів), повідомляє прес-служба компанії.
У рамках угоди будуть продані п’ять виробничих підприємств та портфель відомих молочних брендів, зокрема Cathedral City, Wensleydale, Davidstow, Clover та Country Life.
Президент і генеральний директор Saputo Карл Коліцца заявив, що продаж активів дозволить компанії оптимізувати свою міжнародну присутність і зосередитися на тих сферах, де вона має сильніші конкурентні позиції.
«Виручка від продажу активів, яку ми отримаємо, відображає професіоналізм британської команди, якість операційної діяльності та ринкові позиції цих провідних брендів», — зазначив Коліцца.
Генеральний директор Saputo додав, що угода зміцнить фінансову гнучкість компанії та підтримає її підхід до розподілу капіталу.
Очікується, що угода буде завершена до кінця першого кварталу 2027 року за умови дотримання стандартних умов закриття та отримання необхідних дозволів від регулюючих органів.

Вино, ефіроолійні рослини та локальні продукти: на Львівщині запрацювала нова агролокація

На Одещині агровиробникам продемонстрували сучасні технології у зрошенні

Zinka. Побачити виробництво зсередини

Велика Британія цього року може отримати найгірший урожай зернових із 1984 року через аномальну спеку та тривалу посуху.

У Великій Британії фермери одночасно потерпають від браку води, падіння врожайності та нової хвилі спеки, тому попереджають про можливий дефіцит окремих продуктів.

Lactalis інвестує €9 млн у виробництво молочних десертів у Чехії — завод, який постачатиме продукцію як місцевим, так і міжнародним клієнтам.

Lactalis Group уклала угоди з кооперативом Agropur (Канада) щодо придбання підрозділу вишуканих сирів, який виробляє бренди OKA, Monsieur Gustav та L'Extra.

Через десять років після Brexit британські фермери дедалі активніше залучають до сезонних робіт працівників із країн Центральної Азії. Якщо раніше основну частину робочої сили становили громадяни держав Східної Європи, то після виходу Великої Британії з ЄС фермерські господарства почали шукати нових працівників, які приїжджають за шестимісячними сезонними візами.

Група Lactalis придбала британський бренд активного харчування Protein Works, який розробляє та реалізує широкий асортимент продуктів на основі протеїну по всій Європі.

Компанії NFU Sugar та British Sugar за підтримки Британської організації з дослідження цукрових буряків (BBRO) отримали екстрений дозвіл на друге застосування препарату Insyst SG на цукрових буряках урожаю 2026 року.

Молочна продукція є стратегічною для органічного сектору України, оскільки тваринництво — невід'ємна частина органічного виробництва. Через зниження попиту на вітчизняному ринку експорт стає надважливим для виробників органічної молочної продукції.

Компанія Lactalis Canada інвестує 16,4 млн канадських доларів ( $11,9 млн) у розширення виробництва на сирному заводі у Вінчестері, Онтаріо.

Світовий ринок молочних продуктів перевищив позначку в $1 трлн.