Новий зерновий термінал НІБУЛОНа наближається до 100 тис. т

03 вересня 2019, 15:45 1641

Новозбудований перевантажувальний термінал філії «Тернівська» компанії «НІБУЛОН» у Запорізькій області, що запустився два місяці тому, прийняв понад 95 тис. т збіжжя від місцевих сільгосптоваровиробників.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Як зазначається, за місяць на водний транспорт для доставки до морського термінала компанії у Миколаєві відвантажено 34 тис. т зернових культур.

«Переваги від роботи нового «НІБУЛОНівського» перевантажувального термінала… оцінили не тільки аграрії Запорізької та Дніпропетровської областей, а й Харківської і навіть деяких районів Полтавської й Донецької областей. Завдяки близькому розташуванню безпосередньо до виробників сільськогосподарської продукції… аграрії  мають змогу ефективно реалізовувати збіжжя, встигаючи за день зробити 3-4 рейси одним транспортним засобом», — зазначили в компанії.

Також в «НІБУЛОНі» уточнили, що через  скорочення плеча доставки підвищується економічна доцільність використання саме малотоннажного транспорту та зменшується залежність від найманого автотранспорту. Таким чином сільгосптоваровиробники мають змогу значно заощадити свої кошти й інвестувати їх у розвиток власних підприємств.


Для довідки: основні активи компанії «НІБУЛОН» розташовані в Україні. Компанія обробляє 82 тис. га землі, володіє і управляє другою за величиною мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві, в Чорноморському регіоні. «НІБУЛОН» експортує переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу.