НІБУЛОН оновить парк техніки до весняної посівної-2024

15 листопада 2023, 13:19 1578

Компанія «НІБУЛОН» має намір придбати сільгосптехніку до початку весняно-польових робіт 2024 року.

Як говориться у повідомленні компанії у Facebook, відповідну угоду було підписано з компанією CLAAS на виставці Agritechnica 2023. 

«Усього в 2024 році передбачено постачання 29 одиниць сільськогосподарської техніки, а саме: 10 комбайнів, 15 тракторів та 4 телескопічних навантажувачів. Нове обладнання дозволить департаменту агровиробництва «НІБУЛОНу» зайти у весняно-польові роботи сезону-2024 з новою інноваційною технікою», — говориться у повідомленні. 

Зазначається, що оновлення техніки відбувається в межах проєкту реформи напряму та вдосконалення технології виробництва, ініційованого агродепартаментом «НІБУЛОНу» в 2023 році. 

«Напрям має намір зменшити собівартість виробництва і вийти на конкурентоспроможний рівень щодо інших виробників сільгосппродукції. Такий курс передбачає зменшення кількості техніки за одночасного підвищення ефективності та точності операцій», — додали в компанії. 


Для довідки: до війни компанія «НІБУЛОН» обробляла 82 тис. га землі, володіла і управляла мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві. «НІБУЛОН» експортувала переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу. Крім того, компанія мала широку лінійку флоту (річковий, морський і змішаний).