Надої Укрпромінвесту на 40% вище середніх по країні

02 лютого 2021, 16:57 2466

Компанія «Укрпромінвест-Агро» за результатами 2020 р. отримала валовий надій молока 23,789 тис. т.

При цьому, фактичний надій на фуражну корову в «УПІ-Агро» становить 9,21 тис. кг, що на 38% вище середньоукраїнського показника (6,689 тис. кг), йдеться у повідомленні компанії.

Також зазначається, що у 2020 році компанія продовжила програму реалізації нетелів. Упродовж року реалізовано 405 нетелів гоштино-фризької породи американської селекції. Усі партії були продані вітчизняним фермерським господарствам.

Окрім того, минулого року завершилися 2-й та 3-й етапи реконструкції системи утримання молочного стада за канадською технологією. Так, у вересні-жовтня були введені в експлуатацію приміщення «Канада-2» і «Канада-3» на нетельному комплексі у селі Дзигівка Ямпільського району.

«Ми розпочали реконструкцію системи утримання корів ще у 2017 році. У 2020 році ми вийшли на фінальний етап. Нині компанія ввела в експлуатацію 3 приміщення для утримання корів за канадською технологією загальною потужністю 1104 місць. І вже зараз ми бачимо результат. Зокрема, на фермах з утриманням за канадською технологією ми отримали надої по 10,2 тис. кг молока на корову. У той час, як на фермах з «радянською» технологією надої становлять від 7,8 тис. кг до 9,2 тис. кг. При цьому, генетичний потенціал молочного стада компанії готовий до надою в 11 тис. кг молока за рік», — говорить директор із тваринництва компанії «УПІ-Агро» Максим Армашов.

Станом на 1 січня 2021 року поголів«я великою рогатої худоби в компанії становить 6 тис. голів, із яких дійне стадо — 2,7 тис. голів. Основу стада складає голштино-фризька порода американської селекції, яка сьогодні є найпродуктивнішою та домінуючою молочною породою у світі.


Для довідки: «Укрпромінвест-Агро» — вертикально-інтегрована агропромислова компанія. Земельний банк складає 116,5 тис. га. Основні напрямки діяльності: вирощування сільськогосподарських культур, виробництво цукру, молочне і м'ясне тваринництво, виробництво борошна.

У грудні 2019 р. екс-президент і чинний народний депутат Петро Порошенко переоформив компанію «Укрпромінвест-Агро» на старшого сина Олексія.