Агронапрямок Епіцентра отримав нового заступника директора з виробництва

05 грудня 2018, 12:02 3521

Богдан Черемха з грудня 2018 року обіймає посаду заступника директора з виробництва аграрного напрямку «Епіцентр К».

Роботу в аграрному бізнесі компанії «Епіцентр К» він оцінює як новий професійний виклик, говориться у повідомленні компанії.

«Цікаво реалізувати напрацьовані професійні знання та навички у значно більших промислових масштабах: з новими напрямками діяльності, кластерною системою виробництва та земельним банком понад 111 тис. га, розташованим географічно в дещо інших регіонах, ніж ті компанії, де мені доводилося працювати раніше», — говорить Богдан Черемха.

У зону відповідальності Богдана Черемхи входитиме рослинницький і тваринницький напрямки, а також їхнє технічне забезпечення. Його першочергове завдання  — збільшення ефективності виробництва у рослинництві.

Для цього разом із фахівцями компанії він проведе коригування сортової, насінницької, технологічної політики та забезпечення кластерів технологічними ресурсами.

«Моя мета — «прив«язати» технології  до реальних умов виробництва, зокрема, до конкретного клімату в регіоні та розробити рекомендації щодо відбору насіннєвого матеріалу, препаратів для систем живлення та ЗЗР. Адже, наприклад, кількість опадів та якість ґрунтів на Вінниччині, Хмельниччині та Тернопільщині суттєво відрізняється від тих умов, що притаманні Черкащині або Київщині. Й на це також треба зважувати задля підвищення врожайності з кожного оброблюваного гектару», — підкреслює Богдан Черемха.

До переходу в «Епіцентр К» Богдан Черемха протягом кількох років (2014-2018 рр.) працював першим заступником генерального директора «Баришевської зернової компанії» (Grain Alliance).


Для довідки: аграрний напрямок «Епіцентр К» обробляє понад 111 тис. га на Вінниччині, Хмельниччині, Тернопільщині, Черкащині та Київщині. Також до його складу входить 20 тваринницьких ферм. У 2017/2018 маркетинговому році компанія зібрала 760 тис. зернових та олійних культур.