AgriLab вивчить досвід точного та цифрового землеробства в США

27 серпня 2018, 12:32 2312

Спеціалісти компанії AgriLab під час робочої поїздки до США зустрінуться з представниками Ward Laboratories inc. — однієї із найпотужніших  агрохімічних лабораторій в країні, а також з консалтинговими компаніями, що розробляють програмне забезпечення для агрономів та надають різні сервіси для ефективного управління фермою, зокрема — впровадження точного землеробства.

Про це повідомляє прес-служба компанії AgriLab.

«Мета даної поїздки — налагодження партнерської співпраці з провідними американськими компаніями, які створюють інноваційні технології і якісний консалтинг для фермерів, щоб адаптувавши високий досвід та продукти до українських умов, відкрити доступ вітчизняним аграріям до можливостей сучасного цифрового землеробства і якісного сервісу. Також ми плануємо зустрітися з фермерами, які вже застосовують системно різні елементи точного землеробства на своїх полях, та обговорити реальну практику агроінновацій. Узагальнивши досвід американських колег, ми представимо українським аграріям найкращі і найефективніші рішення», — розповів СЕО компанії AgriLab Ярослав Бойко.

За його словами, сьогодні понад 80% американських фермерів використовують різні елементи точного землеробства. Над створенням нових рішень та софтів працюють компанії та наукові установи. Зокрема, компанія AgriLab вже давно надає якісний аналіз ґрунту і агрономічну експертизу з лабораторією Ward Laboratories inc., також ведеться співпраця з іншими компаніями та університетами Америки і Канади.

«До кінця 2018 року компанія AgriLab планує відкрити сучасну лабораторію аналізу та оцінки якості ґрунту і сільгосппродукції, яка стане базисом центру розвитку точного землеробства в Україні. Також у цьому році компанія налагодила виробництво автоматизованих пробовідбірників для аналізу ґрунту, а також розробила web-додаток Портал Агронома», — розповідає Ярослав Бойко.  


Для довідки: AgriLab — агроконсалтингова компанія, яка створює комплексні рішення для підвищення ефективності агробізнесу та входить в ТОП-20 найбільш інноваційних компаній України згідно з рейтингом Forbes. Компанія проводить лабораторні дослідження, впроваджує технології точного землеробства, а також розвиває агроосвітні проекти.