Загартовані холодом: повернення Valtra в Україну

29 березня 2018, 07:23 3773

Протягом березня у Кропивницькому та Одесі компанія «Цеппелін Україна» у межах заходу Open Day Fendt & Valtra представила трактори Valtra 4-го покоління серії Т.

Незважаючи на погоду, до компанії «Цеппелін Україна» на презентацію доїхали усі. Це і клієнти компанії — аграрії з Одеської, Кіровоградської та сусідніх областей, і представники корпорації AGCO, і, звичайно ж, гості із колись далекої, а відтепер близької Фінляндії — два трактори Valtra T194 в комплектації Versu та  Actice у супроводі потужних тракторів Fendt.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

Організатори подейкували, що саме фінський трактор привіз із собою сувору та холодну погоду із Фінляндії.

У Кропивницькому та  Одесі були презентовані перші в Україні ластівки від Valtra — дві 195-сильні машини Т194. Трактори серії Т із трансмісією Powershaft мають потужність двигуна від 150 до 250 к.с. і розраховані на виконання широкого спектра завдань у господарствах усіх типів. Вони знадобляться як основний польовий трактор у господарствах площею до 1000 га та чудово себе покажуть і на фермі, і на будівництві, і під час транспортних робіт. Практичні фіни зуміли створити безвідмовні універсальні машини.

Досить сказати, що Valtra надходитиме до України у трьох варіантах комплектації — HiTech, Active і Versu, що відрізняються можливостями гідравліки та наявністю додаткових інтелектуальних систем, але кожен покупець може ледь не повністю переобладнати замовлення під себе. Бажаєте отримати трактор рожевого кольору — матимете, хочете «лісові» шини підвищеної міцності — без проблем, прагнете працювати із додатковим обладнанням — будь ласка! Цікаво, що фіни спромоглися створити навіть «гоночну» модель Valtra, аби продемонструвати можливості та стійкість конструкції, і розігнали трактор по льоду до 130 км/год! А за потреби можете поганяти навіть «задом наперед» — за сидінням механізатора встановлене додаткове повноцінне кермо.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: Цеппелін Україна

Офіційна частина заходу розпочалася  із вітального слова керівника продажу с/г техніки компанії «Цеппелін Україна» Андрія Короля.

«Наша компанія на ринку України існує понад 22 роки і більш ніж століття — на світовому. Щодня 500 наших співробітників працюють над розширенням асортименту продукції та удосконаленням технічного обслуговування, — розповів Андрій Король. — Сьогодні ми пропонуємо техніку лідерів ринку, а в кожному із регіонів, де є представництва компанії (Кропивницький, Полтава, Одеса, Львів, Харків та Луганськ), у нас присутні сервісна підтримка та фінансові рішення для оптимізації роботи в господарствах».

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

Також пан Андрій зазначив, що європейським лідером ринку є саме трактор Fendt, адже він має безступеневу трансмісію Vario, амортизований передній міст та інші переваги, які впливають на зменшення питомої ваги пального.

«Лінія Fendt від 200 до 500 к.с. — це сегмент тракторів, які здатні ефективно вирішувати будь-які проблеми у господарстві», — зазначив Андрій Король.

Родзинкою свята стала презентація відомих тракторів фінського бренду Valtra. 

При виробництві тракторів Valtra моделей Т-154 (165-180 к.с.) і Т-194 (195-210 к.с.) компанія-виробник робить акцент на трьох позиціях, які є ключовими для бренду і з якими він знаходить свого споживача: надійність, простота використання та низькі експлуатаційні витрати.

Керівник відділу маркетингу корпорації AGCO Антон Костирко наголосив, що відбулося тріумфальне повернення бренду Valtra на український ринок, адже вперше він зайшов на нього в 2006 році.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua

«Це не прем’єра, а радше повернення бренду Valtra до нашої країни. Рівно десять років тому компанія МХП придбала 10 фінських машин, які до сьогодні напрацювали від 11 до 15 тис. мотогодин. І лише у трьох тракторів проводилися  операції з ремонту двигуна», — наголосив продукт-менеджер брендів Fendt і Valtra  корпорації AGCO Сергій Лук’янець.

Також Сергій Лук’янець розповів відвідувачам заходу про технічні особливості нового трактора.

Источник фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: Цеппелін Украина

«Valtra Т-серії має три варіанти модифікації, які доступні на ринку України. Зрештою, вони, як і всі трактори середньої потужності, є максимально універсальними: HiTech, Active і Versu. Комплектація High tech має відносно просту систему гідравліки, Active — гідравлічну систему із закритим центром, а Versu  — найвищу комплектацію, — розповів Сергій Лук’янець. — Трактори Valtra можуть мати два типи двигунів: 6-циліндровий двигун об’ємом 6,6 л і 7,4 л. Для таких не дуже потужних тракторів це достатній об’єм, проте це значно подовжує термін їхньої роботи, тому що вони не працюють на межі своїх можливостей. А загалом, фішка бренду в тому, що кожен фермер може зібрати для себе власну модифікацію».

Упродовж дня на всі трактори, які були представлені на заході, діяла спеціальна система знижок.

Після закриття офіційної частини на відвідувачів свята чекала розважальна програма: шоу-балет «Ля-Руж на Заході», виступ музичного гурту та вікторина на знання техніки та історії компанії «Цеппелін Україна», також виступав музикальний ансамбль.

Источник фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: Цеппелін Україна

Головним подарунком заходу був розіграш путівок до Фінляндії на завод Valtra, які виграли фермерське подружжя із Кропивницького району та  головний інженер компанії ТОВ «Колос» в Одеській області.

Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: AgroPortal.ua
Джерело фото: Цеппелін Україна
Джерело фото: Цеппелін Україна

Також для гостей заходу організатори підготували святковий стіл, зігріваючі напої та по-справжньому фінську фотозону.

Із перших вуст

Василь Плющ, голова ФГ «Велес» (Кропивницький район):

«Людина, яка дійсно серйозно займається сільським господарством, повинна цікавитися, що сьогодні відбувається на технологічному ринку. Я маю в обробітку 1 тис. га, і сьогодні мене цікавлять трактори 200 к.с. і вище, тому що вони працюють із широкозахватною технікою і є більш економічними. Представлені трактори Valtra і Fendt відповідають цим вимогам».

В’ячеслав та Ірина Патлаченко, ФГ «Патлаченко» (Кропивницький район):

«Із компанією «Цеппелін Україна» співпрацюємо вже понад 7 років. Буває, що сталася поломка в полі, я телефоную, і вони відразу привозять запчастини, не чекаючи, поки ми їх оплатимо. Тобто сервіс дійсно на вищому рівні. Тепер компанія представила ще й такий трактор, будемо до нього придивлятися».

Сергій Ткаченко, фермер (Компаніївський район):

«Сьогодні техніка, яку пропонує «Цеппелін Україна», — одна з найкращих.  Якщо років 5-10 тому, можливо, були б сумніви, то зараз це однозначний лідер. Наприклад, Fendt — перевірений трактор, свою надійність та потужність на українському ринку він вже довів. Щодо трактора Valtra ще побачимо, який він у роботі, проте його дизайн мене приємно вразив».

Володимир Рибицький, ФГ «Хлібороб» (Кропивницький район):

«Щороку у компанії «Цеппелін Україна» я купую 2-3 нових трактори. Сьогодні один із них — трактор Fendt,  представлений у цьому виставковому залі як експонат. Чому я вибираю Fendt? Тому що помірна цінова політика і економічність: коли аналог іншого виробника бере 22 л, то Fendt — 20 л, крім того, для мене Fendt простіший в обслуговуванні та в роботі».

Юрій Томєв, ТОВ «Альянс Агро» (Ізмаїльський район):

«З компанією «Цеппелін Україна» ми співпрацюємо не перший рік. Два роки тому придбали трактор Fendt Vario в комплектації «Профі Плюс», користуємось 2 роки, і жодного разу техніка не підводила. Я був на заводі Fendt і бачив, що до клієнта там ставляться, як до близького родича. Тому і довіра є велика. Від нових тракторів Valtra враження дуже позитивні, особливо сподобалася топова версія. Тут є більше можливостей для роботи, а умови, мабуть, чи не найкращі серед усіх тракторів, що є на ринку.

Декілька слів хочу сказати й про сервіс компанії «Цеппелін Україна». Він один із найкращих в Україні, і ми це добре бачимо, оскільки працюємо з різними підприємствами і можемо порівнювати. Навіть найскладніші випадки не є проблемою — максимум за три години бригада приїздить до господарства і вирішує питання. Тому є постійне відчуття супроводу і підтримки, що дуже важливо, коли займаєшся агробізнесом».


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua