З 2021 року в базовій комплектації на плугах компанії KUHN встановлена система телеметрії. Це сучасне технологічне рішення, за допомогою якого аграрії можуть отримати інформацію про маршрути та години роботи агрегату, звіти за сезон, рекомендації для технічного обслуговування та заміну робочих органів.

Загалом опція дає можливість отримувати корисну інформацію про стан плуга та його наробіток. 

Серед інших переваг плугів компанії KUHN українські аграрії виділяють високу зносостійкість матеріалів та якісну роботу на всіх типах ґрунтів.

З широкої лінійки плугів KUHN, які представлені в Україні, популярністю користуються напівначіпні оборотні плуги серії Multi-Leader, які мають від 6 до 8 корпусів та агрегатуються з тракторами потужністю від 135 до 360 к.с.  

В ПСП «Шевченко» (Харківська область) придбали Multi-Leader ще восени, проте перевірити його в роботі змогли лише влітку 2021-го. 

«Довгий період ми користувалися плугами вітчизняного виробництва, та ще з минулого сезону вирішили купити новий. Багато читали відгуків про різні агрегати, порівнювали їх, їздили на демонстрації та врешті зупинилися на KUHN Multi-Leader», — розповідає власник ПСП  «Шевченко» Олег Білашов. 

В моделях лінійки Multi-Leader розроблена значна відстань між штоком і першим долотом, що дає змогу працювати без ризику пошкодження трактора навіть при найкоротших розворотах. А кількість гідророзподільників, що працюють під час розворотів, зменшується завдяки гідравлічній послідовності, що стандартно встановлюється на всій лінійці. Розвороти виконуються плавно за допомогою двох телескопічних циліндрів одинарної дії. Навантаження на піднімальні важелі трактора зменшено.

 

В обробітку в господарстві знаходиться 1700 га. Вирощують зернові, зернобобові та технічні культури. «Цей плуг підходить під всі групи культур, йому немає різниці, після чого орати: чи після пшениці, чи після ячменю», — впевнено каже Білашов.

Якість роботи плугу відмітив і агроном господарства Володимир Канівець. Через місяць після першої покупки докупили ще один Multi-Leader.

«Плуг повинен виконувати свою роботу, Multi-Leader виконує її якісно. Головною перевагою для нас також є наявність сервісної служби. Оскільки ми працюємо перший сезон, то технічних проблем не виникало. Але коли ми його купили, то хлопці з сервісу приїжджали і допомагали налаштувати все», — зазначає агроном.

Плуг Multi-Leader має неперервний гідравлічний захист (NSH), який ідеальний за великої кількості каменів у ґрунті. Агрегат швидко адаптує зусилля на наконечнику лемеша (від 600 до 1500 кг), щоб уникнути вібрації або підняття каміння. При цьому вертикальний кліренс 70 см та бічний 20 см (лівий і правий) для повного захисту конструкції. Відбувається також миттєве регулювання тиску на наконечнику лемеша з кабіни (опція VARIBAR).

Володимир Канівець також відмічає, що з роботою плуга Multi-Leader якість оранки і пожнивних решток змінилася  на краще.

Дискові ножі є ідеальним завершенням оранки. Перша функція дискового ножа полягає в якісному подрібненні рослинного шару, що покриває ґрунт перед оранкою. Це значно полегшує прохід плуга, обмежуючи ризик блокувань.

Таке попереднє подрібнення також допомагає у перегортанні смуги ґрунту та забезпечує краще загортання решток. Стінка чистіша, а дно вільне, що забезпечує оптимальну глибину та значно підвищує рівень рівномірності оранки.

У перспективі ПСП «Шевченко» хоче придбати собі ще сівалку компанії KUHN. «Побачили, як працює техніка KUHN у дії — нам сподобалося. Ідеальне співвідношення ціни та якості. Будемо дивитися на новий сезон собі ще сівалку цього виробника», — каже власник ПСП «Шевченко».


Для довідки: компанія TITAN MACHINERY UKRAINE займається розповсюдженням надійної та технологічної техніки. В 2021 році TITAN MACHINERY стала офіційним дилером техніки KUHN в Україні. 

Окрім надійної техніки та високоякісного сервісу, компанія надає широкий асортимент запасних частин у стислі строки та за хорошої вартості. Склад працює 24/7, готовий забезпечити оригінальними запчастинами, щоб мати можливість заздалегідь підготувати техніку до сезону та вчасно вийти в поле.

Спеціалісти TITAN MACHINERY UKRAINE допоможуть підібрати правильний товар і нададуть вигідні комерційні пропозиції щодо придбання запчастин.

З питань замовлення та придбання техніки звертайтеся за тел. +38 (067) 246 15 37.

«Кредобанк» пропонує вигідні умови кредитування на придбання техніки KUHN від 0% на 12 місяців за умови першого внеску 50%.


Іванна Панасюк, AgroPortal.ua 

Мультимедіа