Приріст середньої ціни на ринку свиней забійних кондицій цього тижня склав 0,7% проти 4% тижнем раніше.

Про це говориться у повідомленні асоціації «Свинарі України».

Як зазначається, середньозважена ціна на свиней забійних кондицій цього тижня зупинилася на рівні 57,9 грн/кг, що на 0,4 грн/кг, або 0,7% вище за позначку в середині місяця. Приріст цін закупівлі цього тижня переважно фіксували у центрі та на сході, де окремі виробники переглянули ціни на 0,5-2 грн/кг. Тож діапазон закупівельних цін в центральних областях підвищився до 58-61 грн/кг, а в східних товарні партії реалізували по 61-63 грн/кг. У західних регіонах ціни тяжіли до позначки 57 грн/кг.

«Серед причин, що спричинили посилений тиск на ціни закупівлі у західних областях, представники м’ясопереробної галузі зазначають послаблення реалізації та часткову переорієнтацію операторів на дешевшу імпортну сировину. Зниження торгівельної активності та посилену конкуренцію серед постачальників охолодженої свинини відзначають і оператори інших регіонів.

Незважаючи на це, однозначних прогнозів заготівельники не мають, оскільки донедавна потік імпорту мало впливав на цінову ситуацію, пропозиція вітчизняної свинини залишається обмеженою, а передумов для відчутного її збільшення найближчим часом немає», — пояснюють експерти. 

Закупівельні ціни на свинину наблизились до 60 грн/кг Закупівельні ціни на свинину наблизились до 60 грн/кг

Середня ціна закупівлі свиней забійних кондицій у середині червня додала 4% до показника попереднього тижня.

Мультимедіа