Переможці футбольного турніру УКАБ передали грошові призи на потреби дітей

13 січня 2018, 12:07 3429

Переможці ІІІ Благодійного футбольного турніру серед членів УКАБ-2017: збірні компанії ІМК, «Райффайзен Банк Аваль» та філія «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» — передали виграні грошові призи на потреби дитячих відділень лікарень та розвиток дитячого спорту.

Грошовий приз за здобуте перше місце було направлено на потреби районної лікарні Прилуцького району (Прилуцька центральна районна лікарня) Чернігівської області, де проводить свою діяльність одне з регіональних підприємств ІМК (ТОВ «АгроКІМ»), говориться у повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»

Кошти були направлені на ремонт вбиральні дитячого відділення. Вбиральня та ванна кімнати перебували в аварійному стані. Під час ремонту було повністю демонтовано старе обладнання (сантехнічні прилади, каналізаційну систему, перегородки, оздоблення стін, стелі і підлоги) та замінено новим.

За результатами турніру команда «Райффайзен Банк Аваль» посіла друге місце та витратила виграні кошти на допомогу лікарні «Охматдит», м. Київ. За допомогою благодійного внеску були придбані візок для перевезення вантажів (їжі та ліків) та каталка для транспортування маленьких хворих пацієнтів, покривала й простирадла, а також раковини, крани, замки в палатах та перев'язувальній кімнаті.

Команда філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» направила благодійні кошти на розвиток дитячого спорту міста Ладижина. Були закуплені спортивні тренажери для дитячо-юнацької спортивної школи. За словами команди, вони самі тренувалися в цій спортивній залі, яка потребувала заміни і поновлення.

«Ми втретє провели успішний турнір і дуже раді, що переможці надають адресну допомогу. Висловлюємо подяку компаніям-членам нашої асоціації за небайдужість та інтерес до спортивної події, а також благодійну підтримку», —  прокоментував генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький.


Для довідки: цього року IV Футбольний турнір УКАБ пройде 2-3 червня у Києві, на стадіоні НУБіП. Організатори оновлять формат заходу, крім спортивних, змагань будуть передбачені активності для всіх присутніх будь-якого віку, особливу увагу обіцяють приділити дітям.