З середини червня російська компанія (корінням з Криму) незаконно зайняла приміщення «Агротек-Інвест»  у Мелітополі (Запорізька обалсть), в тому числі офіс і склад, і активно користується чужою власністю.

«Незважаючи на те, що «Агротек-Інвест» відключив всі комунікації в дилерському центрі, загарбники зуміли підключити газ і воду і активно працюють в чужому офісі, користуючись меблями, технікою та територією», — про це повідомляють у компанії.

Основним бізнесом новоявлених «господарів» є торгівля зерном, у тому числі, вкраденим у українських фермерів.

Україна попередила інші держави про крадене зерно, яке продає росія Україна попередила інші держави про крадене зерно, яке продає росія

МЗС України попередило країни-споживачі, що партії зерна, які продає рф, можуть частково або повністю містити вкрадене зерно, здобуте в результаті мародерських дій російської окупаційної влади. 

Кадирівці продовжують вивозити сільгосптехніку до росії Кадирівці продовжують вивозити сільгосптехніку до росії

Наступна партія нової сільгосптехніки, а саме комбайн John Deere s760 із жаткою та 2 сівалки Vaderstad Tempo на суму 520 тис. євро 4-5 квітня була викрадена та вивезена з майданчика «Агротек-Інвест» у Мелітополі у напрямку росії. 

Дилерський центр «Агротек-Інвест» у Мелітополі площею близько 2 800 кв. м був відкритий в 2013 році та є 100% власністю компанії.

«Дуже сподіваємося, що скоро наші доблесні ЗСУ звільнять Мелітополь і виженуть загарбників з нашого центру!», — наголошують у компанії.


Для довідки: У березні окупанти вивезли 27 одиниць нової сільськогосподарської техніки John Deere та Vaderstad з території дилерського центру «Агротек-Інвест» у Мелітополі на суму більше 5 мільйонів доларів

«Агротек-Інвест» — офіційний дилер світового виробника сільськогосподарської техніки компанії John Deere в Україні.

Як агробізнесу отримати відшкодування від дій агресора. Найперші рекомендації Як агробізнесу отримати відшкодування від дій агресора. Найперші рекомендації

Наприкінці березня для українців, житло яких було пошкоджене або знищене внаслідок дій російської армії на території України, стала доступною опція подання заяви на відшкодування збитків у застосунку Дія. 

Агро всупереч війні: як живе ринок сільгосптехніки Агро всупереч війні: як живе ринок сільгосптехніки

2021 рік для агросектору став рекордним за урожайністю, а виробники сільгосптехніки ставили свої рекорди з продажів. Відбулось повне «повернення до життя» після ковідних часів.

Мультимедіа