Agritechnica 2023: українські виробники продемонструють вражаючу експозицію

15 червня 2023, 14:25 3412

Понад 30 компаній з України запропонують на Agritechnica 2023 міжнародним покупцям свої рішення для сільськогосподарського виробництва — від техніки для обробітку ґрунту до транспортування, зберігання і післязбиральної обробки. Зокрема, вперше на провідній світовій виставці сільгосптехніки буде представлена масштабна національна експозиція підприємств-виробників з України за участю 13-ти компаній та провідних національних асоціацій.

Про це повідомляють організатори виставки Agritechnica 2023 — DLG (Німецьке сільськогосподарське товариство).

Повідомляється, що серед зареєстрованих 2 200 експонентів представлені всі провідні міжнародні компанії сільськогосподарського машинобудування. З більш ніж 2600 очікуваних експонентів у 23 виставкових павільйонах, зокрема 20 національних експозицій на понад 400 000 м² виставкової площі, а також насиченою міжнародною технічною програмою Agritechnica стане цього року епіцентром і головною подією світової галузі сільськогосподарського машинобудування.

Тімо Ціпф, керівник проєкту Agritechnica

Серед експонентів з понад 50-ти країн представлені всі лідери ринку. Разом із міжнародним дилерським центром, B2B-виставкою «Системи та компоненти» та зоною стартапів «agrifood start-ups» Agritechnica 2023 пропонує повний спектр сільськогосподарського обладнання та пов’язаних тем. Agritechnica є тією бізнес-платформою, якої так потребує міжнародна спільнота, особливо після перерви через пандемію.

У центрі уваги технічної програми — взаємозв‘язок продуктивності та екології. З основною темою «Зелена продуктивність — натхнення та рішення» Agritechnica звертається до актуальних викликів щодо соціально прийнятного сільського господарства. Необхідно зробити можливим підвищення продуктивності, використовуючи менше ресурсів за меншої інтенсивності, одночасно захищаючи навколишнє середовище та природу. У технічній програмі Agritechnica 2023 DLG працює з експонентами зі сфери технологій та сільськогосподарських послуг у різних форматах, таких як спеціальні експозиції та форуми, щоб відповісти на головне запитання: «Як сільське господарство може виробляти продукти харчування, корми, сировину матеріали та енергію екологічно ефективно?".

Міжнародна платформа трендових тем та інновацій. З огляду на мінливі соціальні, економічні та кліматичні умови, інновації в сільськогосподарських технологіях є вирішальними для майбутньої життєздатності. В межах Agritechnica DLG відзначає важливість сільськогосподарської техніки у формуванні сталого сільського господарства трьома різними нагородами.

  • Золотою та срібною нагородами «Innovation Award» відзначають інновації, готові для виходу на ринок сільськогосподарської техніки.
  • Нагорода «DLG Agrifuture Concepts» призначена для новаторських концепцій.
  • Відзнака «Systems & Components Trophy — Engineers' Choice» призначають інноваційним технічним системам і компонентам для сільськогосподарської техніки.

Завдяки agrifood start-ups Agritechnica знову запропонує компаніям-початківцям спеціальні можливості представити своє бачення та продукцію міжнародній індустрії сільськогосподарського машинобудування.

Виставки «Systems & Components» знову відбудеться в межах Agritechnica у 2023 році. Цей технічний форум і платформою B2B для галузі постачальників є ідеальним доповненням до Agritechnica, демонструючи останні розробки та інновації в компонентах для сільськогосподарської техніки та позашляховиків.

Новинка: Inhouse Farming. DLG представляє нову платформу «Inhouse Farming — Feed & Food Show» у межах Agritechnica, присвячену на автономним системам виробництва продуктів харчування майбутнього. Розробники технологій вертикального землеробства, аквапоніки, систем виробництва альтернативних видів протеїну білка, зокрема клітинного сільського господарства, представлять не лише свою продукцію, але й бачення та ідеї щодо нових перспектив і бізнес-можливостей «від корму до їжі», тісно пов’язані з сільськогосподарською практикою.


Для довідки: провідна світова виставка сільськогосподарської техніки Agritechnica 2023 відбудеться з 12 по 18 листопада в Ганновері, Німеччина.