Інвестиції Агропросперіс в агросектор України сягають $700 млн

17 жовтня 2019, 14:32 1996

NCH Capital (група компаній «Агропросперіс») щороку реінвестує $20-30 млн у розвиток платформи supply chain «ланцюг поставок». — Ред.).

Про це розповіла директор з аграрних інвестицій NCH Capital в Україні (ГК «Агропросперіс») Марія Осика в інтерв'ю Investory.News.

«NCH вкладає в майбутнє, зважаючи на глобальні тренди, та розвиває управлінські моделі, що мають довгострокову перспективу. Інвестуємо в ті сектори, де, як показує аналіз, повернення на капітал перевищуватиме 15% у 10-річній перспективі», — сказала вона, зазначивши, що інвестори NCH Capital ставлять завданням повернення на капітал понад 20%.

Крім того вона додала, що з початку роботи в Україні з 1990-х років сумарні інвестиції фондів компанії (здебільшого в нерухомість, фондовий ринок й агробізнес) склали близько $1 млрд.

«З них $700 млн вкладено в агробізнес. Напрям рослинництва ми почали розбудовувати «з нуля» в 2006 році. Створена 5 років тому відкрита платформа supply chain охоплює кілька напрямів: фінансування через «Агропросперіс Банк»; дистрибуція насіння, засобів захисту рослин та добрив; закупівля зерна; логістика; агротехнології; надання ІТ- та фінансових консультацій; експортні продажі», — уточнила Марія Осика.

Вона пояснила, що це платформа рішень, які збільшують ступені свободи сільгоспвиробників, надаючи їм змогу зосередитись на тому, що вони знають і вміють робити найкраще — на рослинництві. Решту питань для них вирішує компанія.

Також Марія Осика підкреслила, що за останні роки компанія придбала 400 вагонів, а зараз розпочала пілотний проект з локомотивами.